Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Skusim to najprv tu kedze tu mame kopec milovnikov 4 nohych priatelov ;)

 

Po nehode sa moja starka uz nemoze postarat o jej fenu Basseta a z rodiny zial nikto nema zaujem alebo moznosti.. Nela ma cca 9 rokov (tusim) a ma uz viacero zdravotnych problemov. Na vychadzkach je este stale cula :) Do bytu to asi velmi nebude, aj ked si myslim, ze pri trpezlivom panovi by mozno zvladla aj to... Znasanlivost s inymi psami je relativne dobra a nema problem ani s mackami :)

 

Na 100% to este neni, ale je pravdepodobne ze novy domov bude potrebovat uz coskoro.

 

 

post-8088-0-85420500-1417102971_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pejska jsem vždycky chtěl, respektive byl jsem zvyklej na to, že jsme doma pejska vždycky měli. A manželka to měla stejně. Letos na jaře jsme se přestěhovali do vlastního a pejsci nám nějak chyběli. No a jak to tak bývá, naše osudy se setkaly s osudy dvou bíglíků, táty s dcerou, kteří zrovna potřebovali nové páníky. Ty bývalí se jim rozvedli a když došlo na dělení majetku, tak se velmi tahali o majetek a děti a pejsky nechtěl ani jeden z nich... Takže pejskové  přespávali ve sklepě na uhlí a radši jsme ani nepátrali po tom co jedli. Takže dva bíglí veteráni (táta Beník 10 let a dcera Shelby 7 let) mají od června nový a snad lepší domov... Přidávám foto z prvního dne... Jo a na tom gaučíku leží dodnes... a my se ženou jsme byli vytěsněni do křesílek :)

Jste pašáci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akurat som isiel napisat ze ten moj by sa hned zamiloval jak som ju videl. A jasne, bude len vonku... :)

Naše taky nesměla domů, tak jo jen do chodby, možná dole by mohla být, ale na sedačku v žádném případě, dobře, tak na chvíli, ale v patře ji vidět nechci. Tak dlouho jsem tál, až jsem roztál tak, že si pro mě chodí ráno do postele...má 12 kg, zatím to jde, ale za dva měsíce už to p...l nebude  :lol2:

Šak co, je naša, ne ?

post-10202-0-74919800-1417379008_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Eman2208
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...