Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Před hodinou, TLD napsal:

Romane, podle toho jak knucis, tak bych rekl , ze manzelka chrta :) :)  :) .

S tema prirovnanima si asi cilil na me, jak jsem to psal. Ale ja tim vubec nemyslel, ze to odsuzuju. Je me putna na cem se kdo vozi. Naopak jsem psal, ze na tom je prdel , libi se me to a da se na tom sportovat, ale ze pro me to zatim neni. Byl to jen muj nazor na ekola. A ne doporuceni, kdo na cem a proc... :)

 

Jezdi na tom co mas a co Te bavi. Hlavne jezdi. A neres...

 

Ale prdlajs, na Tebe jsem nemiril.  Jen me lehce sere, jak na tech internetech je kazdej hned se vsim hotovej. Ale cim jsem starsi, tim u sebe pozoruju nejakou divnou shovivavosti k pohnutkam druhych. Rikam tomu, nesud druhe, do loznice si nikdo nesvitime a nevis, co za tim krokem je.  Takze zkratka ebike = duchodce, zenska nebo nemocnej me trochu nastvala. To je cely. A u ebiku mam dva mantinely, za ktery bych majetele  daval na pranyr. Niceni prirody a ohrozovani druhych lidi. Jinak mi to je egal. Ja si stejne hledam cesty, kde moc lidi nepotkavam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Roman I. napsal:

Ale prdlajs, na Tebe jsem nemiril.  Jen me lehce sere, jak na tech internetech je kazdej hned se vsim hotovej. Ale cim jsem starsi, tim u sebe pozoruju nejakou divnou shovivavosti k pohnutkam druhych. Rikam tomu, nesud druhe, do loznice si nikdo nesvitime a nevis, co za tim krokem je.  Takze zkratka ebike = duchodce, zenska nebo nemocnej me trochu nastvala. To je cely. A u ebiku mam dva mantinely, za ktery bych majetele  daval na pranyr. Niceni prirody a ohrozovani druhych lidi. Jinak mi to je egal. Ja si stejne hledam cesty, kde moc lidi nepotkavam. 

Hele tohle jsem nenapsal. Já napsal, že to u těchto vyjmenovaných skupin pochopím, jinak mi to smysl nedává. Ale evidentně to někomu jinému smysl dává, tak proč ne. Je to každého věc.

A naprosto s tebou souhlasím v těch mantinelech co píšeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty emoce v diskusích bike vs. e-bike pozoruju už delší dobu a řek bych, že existuje poměrně velká skupina lidí, kteří nemají v zásadě nic proti e-bajkům jako takovým, ale sere je ta exponenciálně se zvětšující množina kokotů, co na tom kromě sebe ohrožujou všecky ostatní v dojezdu baterky.

Skupina č. 2 = ortodoxní bajkeři, kterým se otevírá carbogel v kapse jenom vidí e-bike zaparkovaný ve stojanu před obchodem.

No a ten zbytek sou prostě lidi, co je to baví, a je jim celkem jedno, kdo co dělá a na čem jezdí.

Nebo aspoň takový mám z toho cca dojem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Morbo: asi tak:) ja nepatrim presne do zadny skupiny, preliva se to. E bikery respektuji, ale driv kdyz clovek vymakal kopec a byl tam sam nebo s par bikerama a dneska tam potkam bandu pupkacu v dresech pivovar svijany s cigem co se placaj po zadech, to me obcas nasere :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako je fakt, že ty emoce v tom prostě sou. Do dneška si pamatuju, jak jsem kdysi na Šumavě táhl za sebou do kopce vozík s dvěma dětma plus nějaké věci, no mělo to asi 50 kilo, a osolili mě tam dva důchodci na éčkách. V podstatě o nic nešlo, ale to jejich bohorovné ševelení pneumatik po asfaltu mi zřejmě v uších bude znít ještě dlouho ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou tam u me taky ty emoce vuci e-kolu (hlavne pokud me predjede :D), ale spise to skatulkuju podle toho, jestli se ti lidi chovaji k te prirode ohleduplne, nebo jestli jedou vys a dal a mimo cesty, znacky a do zakazu. rozmach techhle hracek s motorem ma podle me za nasledek, ze je na horach (ale celkove v prirode) vice lidi, kteri se k ni nechovaji ohleduplne... za to ale nemuze bike ani e-bike, za to muze spise bezohlednost lidi.

e-bike jsem si zkusil a je to skvele :) ale pro sebe v nem zatim nevidim vyuziti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný. Já nevěděl, jestli mě to v zimě neodradí a kolik toho najezdím a tak jsem rukavice pořídil za dvě kila v Decathlonu. Nakonec jezdím sice malý vzdálenosti, ale zhuba obden, tak se asi taky o trochu líp vybavím.

Něco ze včera, dneska už byly sračky, tak nějak nebylo co fotit, ale včera to křupalo.

IMG_20210127_111825.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče modelu Procaliber tak já mohu jenom doporučit. Jsem z toho kola (model 2018, verze 9.8 SL) naprosto nadšenej při každý vyjížďce. Neskutečná lehkost, ovladatelnost, rychlost... fakt nemám nic co bych tomu vytknul.

Vlastně jednu věc jo - když to bylo nový, tak bowdeny cvakaly v rámu. Bylo potřeba je trochu odizolovat a pak bylo naprostý ticho. Jinak opravdu nelituju jediný koruny a za celou dobu mě ani nepadla myšlenka měnit za něco jinýho.

 

 

email.seznam.cz.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...