Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Na gravel/treking se mi osvědčily co se defektu týká Maxxis, jak Rambler tak Ravager. EXO protection v kombinaci s 120 tpi jsou snad nepropíchnutelný. Vozím klasicky duše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ráfky neznám. Jezdím DT na gravelu i na fullu. Co se týče pneu, třeba na Conti MTB nedám dopustit. Ty jsou absolutně v pohodě. Možná už i ty Terra zdokonalili, já je kupoval hned když je začali dělat.
Podobně jsem se spálil s Vittoria Tereno Dry, první generace super, hroznej držák a druhá loni stála za hovno. Po cca 1500 km plášť totál sjetej. Debil jsem si jich koupil na loňskou sezónu 5. Vyhozený prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Continentaly jsou držáky. Měl jsem výbornou zkušenost s Continental Speed King CX. Kolik ten toho vydržel... Teď mám Tufo Speedero, zatím nebyl prostor testnout to po lese, ale po asfaltu jedou pěkně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rano mraz jako prase, kdyz sem vyrazil do lesa. Sam, kluci maj skolu...Necelejch pet hodin prace na par desitkach metru, ale total me to odrovnalo... :) a odpo po skole jsme to otestovali... super

 

20210309_092353-01.jpeg

DSCF4259.JPG

DSCF4169.JPG

DSCF4197.JPG

DSCF4334.JPG

DSCF4339.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že je to tady po stoprvní, ale zeptám se, protože i tohle jde pořád dopředu. Chci vyměnit skoro 20let starý bike. Požadavky hardtail, 29", asi hliník?, nebudu jezdit žádný ultra těžký terény a kopce (převážně lesy v Polabí), cena max. do 40tis, a aby byl hlavně skladem. Už v tom nějakou dobu ležím a líbí se mi SUP XP 939. Je to ok (cena/výbava)? Případně vás poprosím o nějaký další tip. Moc díky za rady.

https://superiorbikes.eu/cz/2021/mtb-hardtail/xp-939/gloss-dark-red-hologram-chrome

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk si chce udělat radost a obměnit helmu. Vybere od stejnýho výrobce, v podobný cenový hladině, vymyslí barvu, objedná... A helma má trochu jinej tvar a posunutý pásky, takže nesedne. To zas bude legrace to vracet a vybírat v dnešní době jinou. Původní model se už dávno nedělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...