Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Píchnuto před vyjížďkou, píchnuto po vyjížďce, ach jo...

Co dělám špatně, když mi nesedí ráfek v patce, ryska pláště litá dovnitř a ven a podle toho pak taky za jízdy plášť skáče. Zkoušel jsem nasazený plášť promačkat, taky přefouknout, nic. Ruce mám skoro krvavý. Máte na nasazování nějaký fígl? Horák 29"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Godin napsal:

Pánové, neměl by někdo nějaký tip na držák na dvě kola na zeď (za rámovou trubku?) Je to do bytu, na strop nic nepřidělám, tam je sádrošová konstrukce. Řidítka na obou kolech 780 mm běžné dostupné sklopné držáky co jsem našel mají to sklopné rameno max. 50 cm a to podle mě nemůže stačit. Když mně stoji kola u zdi, napasovaná na sebe co to jde, tak ode zdi k rámu druhého kola je to něco přes 60 čísel.

Díky za případné nápady.

Mám tenhle z dekáče, jednodušší to být nemůže. Horák a silnička se vejdou v pohodě, nevidím důvod, proč by se nevešly i dvě horský :) https://www.decathlon.cz/nastenny-drzak-na-2-kola-id_3230614.html 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, moco napsal:

Zkontroluj pořádně, jestli na ráfku nebo plášti nemáš nějaký bordel. 

Ten mě vždycky naštve, jak mu jde všechno snadno 🙂

Nene, bordel tam nemám, ale prostě to nemůžu dostat rovnoměrně na rysku a pak mi to hrozně háže. To promáčkání jsem dělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@RomanP asi budeš muset koupit nový plášť, není možné aby ti furt tak vyskakoval. A máš bezduše nebo dáváš duši, to jsem nějak nezaregistroval, jestli ti ten plášť "štípne" duši nebo ti uniká tlak přes špatnou patku?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, RomanP napsal:

Co dělám špatně, když mi nesedí ráfek v patce, ryska pláště litá dovnitř a ven a podle toho pak taky za jízdy plášť skáče.

Počítám, že to bude plášť s kevlarovou patkou (skládací)? Stalo se to mně i kamarádům, došli jsme k tomu, že když za to nešťastně zapáčíš montpákou, tak se to vytáhne a už to nesrovnáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to asi blbě napsal. S tím píchnutím to nemá co dělat. Jde jen o usazení do patky. Plášť nevyskakuje, jen je tam pouze místy vidět za ryska a tím pádem pak kolo dost skáče. Nepsal jsem, ale mám uvnitř duši. A ano, jsou kevlarové a na fungl kole od začátku, ale kupovat je, byly by skládané. Zkusím je máznout tím jarem. Snad jsem ho nevytahal i když je pravda že ten zadní jsem už pichnul a sundávali asi 4x.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@strong A spokojenej? Vypadá ta Merida hezky.

 Já mám na Revoltu naježděno pár desítek km a v těch pitomejch gumách už jsou tři díry, z čehož dvě (malý) jsou nějak záhadně neopravitelný gianťáckym mlíkem. Takže kašlu na dolejvání a podlepování, dnes si jedu vyzvednout nějaký Continentaly tak doufám, že to bude lepčí.. jinak Force si sedá a je to prima.

 

IMG_6750.JPEG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Provedu.. Teď asi moc dlouho ne, páč si cvakám asi víc, než je nutný:)
 Nicméně je sranda ta nastavitelnost, propojíš to se Sram aplikací, nastavíš si pár ťuknutími která páka bude dělat co, jestli si to má při přeřazení vzadu hlídat optimální převod a automaticky přehazovat i vepředu a tak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Micey napsal:

Provedu.. Teď asi moc dlouho ne, páč si cvakám asi víc, než je nutný:)
 Nicméně je sranda ta nastavitelnost, propojíš to se Sram aplikací, nastavíš si pár ťuknutími která páka bude dělat co, jestli si to má při přeřazení vzadu hlídat optimální převod a automaticky přehazovat i vepředu a tak..

Dobrá fičura by byla, kdyby tam šlo naťukat rozmezí frekvence šlapání, např 80-90 ot./min. a už by jsi jen šlapal a automat by tam házel kvalty 🙂 

PS: no a jestli to už lze, tak klobouček 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně automatický to myslim nemaj, nicméně technologie na to myslim je, když to bere data z wattmetru.. s kombinací dat z wattmetru, rychlosti, otáček, sklonu vozovky.. by se možná už dalo pracovat. Otázka spíš je, jestli by to někdo chtěl jinak než na machrování:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Bobisek napsal:

Mám tenhle z dekáče, jednodušší to být nemůže. Horák a silnička se vejdou v pohodě, nevidím důvod, proč by se nevešly i dvě horský :) https://www.decathlon.cz/nastenny-drzak-na-2-kola-id_3230614.html 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...