Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 10 minutami, Tom4 napsal:

@African nic co by nešlo rozleštit 😃

ovšem poslední dny jsou na kolo bezvadný, na kopci už zima trochu kouše, úplně radost každej den co vyjedu :) 

dnes Beskydy

20211010_185550_copy_879x756.jpg.2fa8c43f97376bbcc88bdfb589f2651a.jpg

20211010_154656_copy_736x981.jpg.ab66ab8bee6e7c17a255cdc6ad48150b.jpg

20211010_154454_copy_1008x756.thumb.jpg.fcfe63ec685d02824f0fef2eb8cc1996.jpg

Parádní počasí jak píšeš, ale už to chce opravdu teplé spodní prádlo, zpátky jsem trpěl jak zvíře 😬 Trubka je promáčklá a není co leštit, což mě překvapilo, lak se ani nehnul....zamrzí, ale u kola s tím musí člověk počítat, dějí se horší věci, hlavně když člověk vybruslí zdravý 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na kovu promáčklina v klidu, lak nepraskl, karbon těžko říct jak by ho to bolelo. Zkoušet to nebudu 😊 

Kosa jako prase, jeli jsme normálně v plné zimní, nahoře byly dopo asi jen 2 stupně. Docela nezvyk jak je člověk navrstvenej . . . jak sněhulák, a to jsem ještě minulý týden jezdil krátký / krátký tady dole v nížině  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Tom4 napsal:

Tak na kovu promáčklina v klidu, lak nepraskl, karbon těžko říct jak by ho to bolelo. Zkoušet to nebudu 😊 

Kosa jako prase, jeli jsme normálně v plné zimní, nahoře byly dopo asi jen 2 stupně. Docela nezvyk jak je člověk navrstvenej . . . jak sněhulák, a to jsem ještě minulý týden jezdil krátký / krátký tady dole v nížině  :)

Je pravda že karbon potřebuje mnohem víc, tak si myslím že by to možná i dál bez ztráty kytičky. Tady ta mrcha právě v karbonu mě mimochodem stálé nedává spát, ještě že zvedli ceny energií 😂

Cannondale_Jekyll_START-II (1).png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Harwey,Micey taky se strasne tesim. Sere me, ze pred par tejdny odstoupil Brendan Fairclough a vcera po strasnym crashi muj oblibenej  Andreu Lacondeguy... On ma vzdycky jedny z nej lajn.

Takze fandit budu Vestavikovi, verim, ze zas vrati RR ke korenum, k freeridu misto velkolepy slopestyle show :)

Tesim se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...