Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak na tohle by už měly stačit jen imbusy. Lefty jsem zblízka ještě neviděl, ale manipulace vypadá jednoduše

 

Používám plus mínus tyhle https://www.hornbach.cz/shop/Sada-sestihrannych-klicu-s-kulickou-Narex-9-dilu/4205131/artikl.html

Řídítka dotahuj s citem. Sedlo a pedály jsou jasný. A nemačkej brzdu dokud nemáš kotouč mezi destičkama :)

Kdyby ti po nasazení lehce skrtal kotouč o destičky, tak lehce povol šrouby který drzej brzdu, zmáčkni nadoraz brzdu a bez pouštění páčky šrouby zas dotáhni.

Upraveno uživatelem Paw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@knihomolja ti nevim. Jak to tak čtu,tak bych ti snad doporučil to odnést někam do servisu, kde ti to za pár stokorun sestaví. Stejně to kolo budeš dávat jednou někam na servis. Budeš mít jistotu, že kolo je sestavený dobře, že ti třeba v prvním skopci nepojede přední kolo napřed:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, kral083 napsal:

@knihomolja ti nevim. Jak to tak čtu,tak bych ti snad doporučil to odnést někam do servisu, kde ti to za pár stokorun sestaví. Stejně to kolo budeš dávat jednou někam na servis. Budeš mít jistotu, že kolo je sestavený dobře, že ti třeba v prvním skopci nepojede přední kolo napřed:-)

Asi tak :D raději...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wawrikbezduše nevozim nikde,sem stará konzerva.

Na gravlu jsem zkoušel WTB Riddler, Schwalbe G-One Bite a Vittoria Terreno dry. Na žádný nemůžu říct špatnýho slova, pocitově mi asi zatím nejvic seděly ty Riddlery. Ale jsou to všechno pláště spíš do sušších podmínek, rychlá šotolina a poctivá dávka asfaltu. Jako terén a bahno to taky projede,jen je to o fous větší legrace:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@knihomol Dotáhnout 4 imbusy by snad nemusel bejt takovej problém. Taky mně před lety přišlo kolo v krabici a v tý době pro mě byl vrchol servisu vyměnit duši a řetěz. Zvládnul jsem to na první dobrou a kolo jezdí bez rozpadnutí doteď :) Já ti věřím.

 

@wawrik Jezdím bezdušový Tufo Speedero a nemůžu si je vynachválit (sucho, šotolina, písek, asfalt). Vzhledem ke vzorku bych se Thundera jako univerzálu nebál. Případně existuje i Swampero :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasazení kola na Lefty je snadné, jen se to kolo přitáhne jedním imbusem k hokejce, je nutné ale odmontovat brzdu, nasadit kolo a pak nasadit brzdu. Horší je představec, jestli máš OPI musí se dodržet počet kroužků uvnitř na vně představce + palice na nasazení. Vše se dá ale zvládnout, neexistuje nic co by dneska nebylo na youtube.

Všude vazelinu, pokud máš v úmyslu to někdy sundávat/servisovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci mám nové kolo s vidlou DVO Diamond D3. Vidle super ale zda se mi že vubec nereaguje na nastaveni LSC - ikdyž utáhnu tak je pořád stejně měkká - má to tak neznatelný vliv a nebo je špatná? Ach jo, 2 dny staré kolo a buh ví jak dlouho bude teď v servisu a já sušit hubu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, exBURN napsal:

Ještě dotaz k bezdušákům - jaká je jejich výhoda? Nebo teda spíš - když vyhodím duši, nechám stejný tlak - pojede to kolo pak líp? Nebo jde jen o to, že pak můžu jezdit na nižší tlak?

Nižší tlaky, při běžnému defektu tmel díru zalepí a jedes vesele dál...

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...