Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Po tejdnu jezdeni kolem komina, jsem vyrazil kousek autem...

3hodiny super jezdeni, tezkej a pomalej trail, hodne techniky, kosa, mokry koreny a sutry, prudky, hodne, sjezdiky, ale zas kratoucky. Jestli jsem dal 20km, je to moc. Ale naprosta pecka. Mam to tam rad. Nektera mista traga, tezari  jsou dobytek :) 

 

 

R0030670.jpg

R0030681.jpg

R0030663.jpg

R0030673.jpg

R0030677.jpg

20201217_090341-01.jpeg

20201217_103249-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já řešil kolo začátkem roku, ale nekonal se veletrh kvůli koroně a pak už kola pomalu nebylo možný sehnat. Posouvaly se termíny dodání a tak jsem to vzdal. Pak jsem na minulé stránce spatřil Treka a zase mě to popadlo. Byl docela problém ho někde dohonit a to nemluvím o vyzkoušení M/L a L velikostí dohromady v jedné prodejně. Nakonec mi prodejce postavil ve velikosti M/L nižší 9.5 pro srovnání a já se výškou přesně na pomezí velikostí přiklonil k tomu elku. Nechal jsem předělat na XT (jen tedy kliky neměl, což mě mrzí, ale v budoucnu třeba přehodím). Teď jsem nasadil spd, zítra dám paranoidní samolepku na spodek rámu a jestli nebude vyloženě chcát, tak se pojedu podívat někam do lesa.

TREK.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, zmotivoval jsi mě pěkně takhle před koncem roku. Já sledoval Canyon a Orbeu a jednak jsem se bál bez vyzkoušení velikosti a taky květen teď znamená nikdy a pak si přijdeš s Trekem. Tahle 9.6. už taky asi byla jedna z posledních, ne-li vůbec poslední. Ještě vím o jedné v ML a tím to asi hasne. 9.5. snad ještě sem tam jsou, ale otázka je vždycky, jak porovnat velikost v jednom krámku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první jízda za mnou a až na počasí mám pozitovní dojmy. Teda bylo to asi 15km okolo komína a ještě jsem půl cesty ladil přehazku.

Taky mi přišlo, že mi páčky řazení hodně zasahují do prostoru gripu a já tak musím mít ruku hodně na konci řidítka a tak jsem objímku držící řazení posunul víc k brzdě a je to lepší.

Při té příležitosti jsem si ale všiml, že Pavel má objímku držící brzdu na řidítkách jen jednu. Takže je řazení přidělané na brzdě? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, RomanP napsal:

Tak první jízda za mnou a až na počasí mám pozitovní dojmy. Teda bylo to asi 15km okolo komína a ještě jsem půl cesty ladil přehazku.

Taky mi přišlo, že mi páčky řazení hodně zasahují do prostoru gripu a já tak musím mít ruku hodně na konci řidítka a tak jsem objímku držící řazení posunul víc k brzdě a je to lepší.

Při té příležitosti jsem si ale všiml, že Pavel má objímku držící brzdu na řidítkách jen jednu. Takže je řazení přidělané na brzdě? 

Sram to má na jedny objímce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, RomanP napsal:

 

Při té příležitosti jsem si ale všiml, že Pavel má objímku držící brzdu na řidítkách jen jednu. Takže je řazení přidělané na brzdě? 

Jo mám to řazení na brzdové páce, XT 8100 to tak má, ale četl jsem někde, že je i s objímkou. Jak jsi psal o těch kolech, tak jsem taky koukal po různých značkách Spešl, Scott, nová Merida a i Canyon a  všude stejný, kola nejsou, možná v květnu a tak jsem nečekal a vzal Treka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...