Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mám volný týden, tak jsem se konečně dokopal klukovi složit nového ducha. Najdi pět rozdílů :D Se určitě chudák zeptá proč mu Ježíšek donesl jeho staré kolo ze sklepa :lol2: Kvalita super, tak jak se na Ducha patří a ta přední vidle je nádherně měká s mým překvapením, já si myslím že by snad i nějakou práci mohla odvézt. No uvidíme, chtěl ji, má ji...Ještě jednou děkuji Kupko, jsi jednička 👍

DSC_0218_copy_4128x2322.jpg

DSC_0216_copy_4128x2322.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna nespravedlivá fotka z dnešních Brd, konkrétně kousek od Toku. A proč nespravedlivá? Protože to vůbec neukazuje, jaká mi byla děsná zima.Foukalo fakt dost. 


Parádní fotka. A respekt, že si v ten den vyrazil. Já byl ráno venku a fučelo takovým způsobem, že sem vyměkl a na kolo pak nešel.
Ale vynahradil sem si to v sobotu, to bylo krásně :)

0eb40a5ce6641d4b27db7e51a0df6617.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, tělo není problém. To postupem odladíš. Dost se potím, takže vozím o fous míň,abych se ve stoupáních neprehral. Zimní tretry zatím nahrazuju dvěma ponožkami a návleky,ale na příští sezónu je asi koupím. No a pak u mě nejtěžší udržet v teple prsty. Po různých typech zimních rukavic jsem skončil letos u vyhřívaných a vypadá to, že by to mohlo fungovat.

No ale ze všeho nejvíc jsou pro tyhle zimní vyjížďky nezbytný otevřeny hospody. Bez čaje s rumem to prostě nejde 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky nic o tréninku nepsal. Jezdím na kole víceméně jen abych si mohl zastavit v hospodě na pivo 🙂 v neděli musím vyrazit zas, než nám to zase zavřou

 

@Gustaf tak ty ale zas budeš na Vánoce v novém, to taky není marný. Ale chápu, že na Stravu aktivitu "stěhování" nedáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kral083 napsal:

Já je tedy pořídil za 1.900. Ekoi má snad akci celoročně,ale někdy je akce o něco větší

Dík za tip. Odporové drôty to má aj v špičkách prstov? Inými slovami, je to schopné zohriať posledné články?

Mám prsty po omrzlinách a bajkovačky pod nulou rátam na desiatky minút, aj keď mám páperové palčáky do -30 °C... Toto by mohlo byť riešenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, kral083 napsal:

Já taky nic o tréninku nepsal. Jezdím na kole víceméně jen abych si mohl zastavit v hospodě na pivo 🙂 v neděli musím vyrazit zas, než nám to zase zavřou

 

@Gustaf tak ty ale zas budeš na Vánoce v novém, to taky není marný. Ale chápu, že na Stravu aktivitu "stěhování" nedáš

Jj, to je fakt...ale ty kilometry na aktivity při stěhování by taky nebylo od věci zaznamenat :D

ale bajk mi chybí... noční švihy jsou super. Ještě ten sníh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...