Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Nevím jestli potěšilo, spíš pobavilo...

Na robotickém vysavači Roomba mi odešla baterie (nešla vůbec nabít, když jsme ji měřili, tak dávala čistou nulu, zkusili jsme ji i s kolegou elektrikářem rozebrat / 3 šroubečky / a prověřit jednotlivé články, ty prěkvapivě byly všechny OK, ale komplet dával nulu). Samozřejmě 2 roky a 2 měsíce po koupi, ale pak jsem si uvědomil, že k tomu mám v Alze prodlouženou záruku na 3 roky. Vůbec netuším proč a jak, nikdy prodlouženou záruku neberu. Tak jsem jim to zkusil odnést...

Po 3 týdnech přišla SMS, že reklamace byla zamítnuta. Co se dalo čekat, záruka se na baterky většinou nevztahuje, navíc jsme ji rozebrali... Na místě mi řekli, že v servisu nedokázali problém zopakovat a vše funguje. Doma odzkoušeno, opravdu vše funguje. Ještě aby nefungovalo, když vyměnili baterii za novou (jiné výrobní číslo, rok výroby 2020). 😀

Nevím co je vede k tomu, že takhle kecají asi nechtějí přiznat, že jejich produkt se může rozbít  :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som takto pred pol rokom nasiel pred susedovym domom pri odpadkovych kosoch položený tyčový vysavač Rowenta. Mal som doma podobny, ale starší a tak som sa suseda spytal, že čo mu je. Jedine čo mi povedal, že nejde a je cca 2 roky starý. Vysavač som si zobral domov, rozobral a kamarat mi zmeral dosku plošných spojov. Vymenili sme tam jeden tranzistor za 1,50 EUR a vysavač šlape, ako nový. Sused dostal flašu vína :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluk nasel ve skrinich na chalupe tenhle budik po babce, uplne jsem zapomel, ze to nekdy mela. Samozrejme vytekla baterka, tak jsem od toho moc necekal. Klukovi je 9 let a dal jsem mu to jako jeho prvni opravu hodin -  orypal sroubovakem, ocistil slivovici a voila - funguje. Je to jen quartzova tretka, ale mel radost, ze to rozchodil. A me fakt potesilo, jak ho ty hodiny zajimaji  a povidali jsme si o Hanhart historii, fliegerech a tak 🙂

hanhart_budik.thumb.jpg.529b1a7ca0834991d34e2bc91ebc036b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...