Jump to content

Co mě dnes potěšilo :)

Recommended Posts

před 39 minutami, Ajaj napsal:

výlet do Hurricane-F. 
Trochu mi trnulo (po zaplacení), že dcerka až uvidí první letce, tak do toho odmítne vlízt 😂 ale nakonec statečná

IMG_1107.jpeg

Hezky pěkně dcérka 👍

To alky: Nesmáznou, neboj se nic B) Ale na druhou stranu i kdyby, nebude mě to mrzet tak jako UK kdyby je porazili....ke Kiwákům mám taktéž velmi velmi vřelý vztah. No, lepší finále jsme si nemohli představit :guitar: 

DSC00276.JPG

DSC00464.JPG

výlet do Hurricane-F. 
Trochu mi trnulo (po zaplacení), že dcerka až uvidí první letce, tak do toho odmítne vlízt ale nakonec statečná
IMG_1107.thumb.jpeg.b6fb2c571bea851568d1e6fcdb631e59.jpeg
Parada, ja bych si asi nablil do helmy

před 22 minutami, Ajaj napsal:

😂😂😂 to jsem si říkal taky a v duchu si gratulovat, že jsem to zaplatil jen jí 😂😂😂

Od kolika to je let a nemáš nějaký odkaz na jejich stránky? Mám cestu do Prahy s klukem, v pátek dostal čtyřku z diktátu (je můj 😂), tak bych ho tam za trest taky zavřel....

HF je super, byl jsem nekolikrat a rozhodne i jeste budu, ono clovek si to poradne zacne uzivat az pri dalsich a dalsich vstupech, protoze uz taky vi co a jak a muze zacit blbnout, take mu klidne i pridaji na vykonu atd. Na zacatku je to spis takove placani pri zemi a poradne se clovek proleti jen vyslovene s instruktorem, jinak nema sanci. Pripadny strach z toho, ze byste vyleteli jen tak sami kdo vi kam neni na miste, jednak kvuli vykonu a taky proto, ze se tam nepolozite jak je potreba, pro vyuziti 100% potencialu.

Před hodinou, Bells napsal:

ono clovek si to poradne zacne uzivat az pri dalsich a dalsich vstupech, protoze uz taky vi co a jak a muze zacit blbnout, take mu klidne i pridaji na vykonu atd. 

Jasný, jako píchání 😂

Hej, Afri, tak se nám to finále blíží, a to mě přinutilo kouknout na starý alba z NZ, tak když ty kiwiho, tak já kakapo 🤪. Kámoš na fotce byl dost na měkko, když kakapo přišel na bramboru. Já vlastně taky. Maud island 2001.

IMG_20231027_181602.jpg

před 3 hodinami, alky napsal:

Hej, Afri, tak se nám to finále blíží, a to mě přinutilo kouknout na starý alba z NZ, tak když ty kiwiho, tak já kakapo 🤪. Kámoš na fotce byl dost na měkko, když kakapo přišel na bramboru. Já vlastně taky. Maud island 2001.

IMG_20231027_181602.jpg

Tak to je pecka, prostě Zéland 🤙 Budu na značkách, neboj se nic, jen tak nějak přemýšlím kam jsem uklidil klec na děti, protože bych velmi rád do hospody 😂 

A teď koukám co Argentina vymyslela, famózní 🙏

A jak Anglie rychle vrátila 🤣 Pecka...

Edited by African