Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 39 minutami, Ajaj napsal:

výlet do Hurricane-F. 
Trochu mi trnulo (po zaplacení), že dcerka až uvidí první letce, tak do toho odmítne vlízt 😂 ale nakonec statečná

IMG_1107.jpeg

Hezky pěkně dcérka 👍

To alky: Nesmáznou, neboj se nic B) Ale na druhou stranu i kdyby, nebude mě to mrzet tak jako UK kdyby je porazili....ke Kiwákům mám taktéž velmi velmi vřelý vztah. No, lepší finále jsme si nemohli představit :guitar: 

DSC00276.JPG

DSC00464.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Ajaj napsal:

😂😂😂 to jsem si říkal taky a v duchu si gratulovat, že jsem to zaplatil jen jí 😂😂😂

Od kolika to je let a nemáš nějaký odkaz na jejich stránky? Mám cestu do Prahy s klukem, v pátek dostal čtyřku z diktátu (je můj 😂), tak bych ho tam za trest taky zavřel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@African- je to už od 5 let a není se čeho bát. Všichni tam lezou s instruktorem, co je celou dobu drží. Trochu mi teda zatrnulo, když ten větrák osolili a během 1-2 sekund byli u stropu.

Jinak já byl v Berlíně, ale je to ta stejná firma jako v Praze - https://hurricanefactory.com/prague/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HF je super, byl jsem nekolikrat a rozhodne i jeste budu, ono clovek si to poradne zacne uzivat az pri dalsich a dalsich vstupech, protoze uz taky vi co a jak a muze zacit blbnout, take mu klidne i pridaji na vykonu atd. Na zacatku je to spis takove placani pri zemi a poradne se clovek proleti jen vyslovene s instruktorem, jinak nema sanci. Pripadny strach z toho, ze byste vyleteli jen tak sami kdo vi kam neni na miste, jednak kvuli vykonu a taky proto, ze se tam nepolozite jak je potreba, pro vyuziti 100% potencialu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, Afri, tak se nám to finále blíží, a to mě přinutilo kouknout na starý alba z NZ, tak když ty kiwiho, tak já kakapo 🤪. Kámoš na fotce byl dost na měkko, když kakapo přišel na bramboru. Já vlastně taky. Maud island 2001.

 

IMG_20231027_181602.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, alky napsal:

Hej, Afri, tak se nám to finále blíží, a to mě přinutilo kouknout na starý alba z NZ, tak když ty kiwiho, tak já kakapo 🤪. Kámoš na fotce byl dost na měkko, když kakapo přišel na bramboru. Já vlastně taky. Maud island 2001.

 

IMG_20231027_181602.jpg

Tak to je pecka, prostě Zéland 🤙 Budu na značkách, neboj se nic, jen tak nějak přemýšlím kam jsem uklidil klec na děti, protože bych velmi rád do hospody 😂 

A teď koukám co Argentina vymyslela, famózní 🙏

A jak Anglie rychle vrátila 🤣 Pecka...

 

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...