Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 32 minutami, kuncák7 napsal:

Tak to vypadá, že po 50 letech se z rodilého Pražáka stane vesničan. 13 zájemců o být. Nemůžu říct, že nemám strach, na druhou stranu- nesnáším dlouhodobě Prahu. Takže potěšilo 

A budes menit i praci nebo se do ty Prahy budes denne dal drbat za praci ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, honza71 napsal:

A budes menit i praci nebo se do ty Prahy budes denne dal drbat za praci ? 

Zatím drbat za práci. Záminka pro vybraní auta 🤣🤣. Ale chci se rozhlidnout časem na místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož aspoň si po letech schvalování a malování modrých čar na vlastní kůži vyzkoušíš jak se cítí sprostí přivandrovalci z venkova, co si do Cajzlova dovolí přiharcovat za prací a ještě mají tu drzost zabírat svým starým škaredým plecháčem fleka (zasloužilejším?) "místním" :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od božího rána samé starosti. Dopoledne na stavbě, komunikace s řemeslníky a jejich koordinace, to je na přes držku. No a pak ve stresu na oběd, do vegetariánského bistra, kam už pár let několikrát týdně zajdu na něco zdravého, často ani netuše co vlastně jím.

Zjevně jsem vypadal dost děsivě, protože jedna z dam, kterým bistro patří, na mě kouká a říká: "potřebujete trochu vzpružit, nebo vás ty starosti zlomí v pase". Jen přikyvuju hlavou ... no a na tác s nějakou indickou dobrotou a polévkou mi přidala zákusek a tak deci slivovice. To mě potěšilo, a protože normálně ani moc nepiju, tak mě to skoro vystřelilo z gatí :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 11. 2023 v 16:39, Jarett napsal:

Od božího rána samé starosti. Dopoledne na stavbě, komunikace s řemeslníky a jejich koordinace, to je na přes držku. No a pak ve stresu na oběd, do vegetariánského bistra, kam už pár let několikrát týdně zajdu na něco zdravého, často ani netuše co vlastně jím.

Zjevně jsem vypadal dost děsivě, protože jedna z dam, kterým bistro patří, na mě kouká a říká: "potřebujete trochu vzpružit, nebo vás ty starosti zlomí v pase". Jen přikyvuju hlavou ... no a na tác s nějakou indickou dobrotou a polévkou mi přidala zákusek a tak deci slivovice. To mě potěšilo, a protože normálně ani moc nepiju, tak mě to skoro vystřelilo z gatí :D :D :D 

jasně, to bodne pokud se podává včas, ale jinak - jídla si dej pekáč, budeš pak mít vegáč. A na  stavbu domu půjdeš s nadhledem, řemeslníky občas seřvat, nikdy neuškodí. To známe. 🤠.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 11. 2023 v 19:47, Radek124 napsal:

Tož aspoň si po letech schvalování a malování modrých čar na vlastní kůži vyzkoušíš jak se cítí sprostí přivandrovalci z venkova, co si do Cajzlova dovolí přiharcovat za prací a ještě mají tu drzost zabírat svým starým škaredým plecháčem fleka (zasloužilejším?) "místním" :speak_cool:

Přesně.... a rodilý Pražák nemá kde parkovat a co žrát 😄 Samá Morava a jiné exotické krajiny 😛 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda - rodilý Pražák je bohužel stále vzácnější úkaz, v tom množství všudypřítomných ambiciózních náplav ...co si už měsíc po nastěhování hrajou na "místní" a za tuto svou investici se dožadují příslušných slev a výhod :smoke:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Harwey napsal:

@African sikovny kluk, gratulujem:)

Díkas 🙏 Jsem čučel, jak to někteří rodičové berou smrtelně vážně a děti místo aby si to užívali, tak chudáci trpěli jak zvířata...takových slz už jsem dlouho neviděl :wacko: Naštěstí pohoda převládala...

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...