Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, hinkle napsal:

Náhodou, supr Havaj delali v Grossetu. Kdysi jsem si ji na Míraku dával…to byly časy.

Moje veškerý iluze padly hned při prvním pobytu na Hawaii, kde je tato pizza vcelku běžně v nabídce, do té doby jsem myslel, že je to produkt 90. v ČR😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umerickej patriot si klidně kydne Heinzův kečup na suši - zatímco my tu se sebevědomím otce Školastika pilujeme filipiky o skandálnosti ovoce na chlebové placce (nebo na pánvi unaveném plátku?) a erudovaně soudcujeme proč fusky můžou do crocsů a do sandálů ne. Jen by u toho někteří neměli zapomínat jak že se tohle vlákno jmenuje :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, neuromancer napsal:

Moje veškerý iluze padly hned při prvním pobytu na Hawaii, kde je tato pizza vcelku běžně v nabídce, do té doby jsem myslel, že je to produkt 90. v ČR😂

V tomto si připisují kreativitu jinde. Za pizzou Hawaii stojí tuším řek, žijící v Kanadě. V Anglii jsem měl špagetovou pizzu, a v Itálii dávají děckám celkem běžně pizzu s hranolkama (na tom, ne vedle). U nás má jedná pizzeria na rozvoz názvy pizz jako vodník, bouřka, výsadek, Hedvika, zelná apod. Na to jsem odvahu nenašel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, Rek z Kanady :-)

https://www.lidovky.cz/relax/lide/zemrel-tvurce-pizzy-hawai-jeho-experiment-branil-i-kanadsky-premier.A170613_105038_lide_ELE


A jestli neco nemam rad, tak to jsou vtipne jidelnicky, potrhle nazvy jidel apodobne.. kdysi jsme tu meli stredovekou krcmu, vzdy ta obsluha zdravila radoby bodře..jidla se jmenovala divoce...vzdy jsem mel chut je poslat do p..dele.. :-))




Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, petr_cha napsal:

Ano, Rek z Kanady 🙂

https://www.lidovky.cz/relax/lide/zemrel-tvurce-pizzy-hawai-jeho-experiment-branil-i-kanadsky-premier.A170613_105038_lide_ELE


A jestli neco nemam rad, tak to jsou vtipne jidelnicky, potrhle nazvy jidel apodobne.. kdysi jsme tu meli stredovekou krcmu, vzdy ta obsluha zdravila radoby bodře..jidla se jmenovala divoce...vzdy jsem mel chut je poslat do p..dele.. :-))



 

Jj souhlas. V JV Asii jsem snědl vše co mi bylo nabídnuto  (a že to byli věci). Ale jak vidím v jidelaku názvy "Ňůjork", "Barbekjů", "Masturbátor", "Číz burgr", "Tortilla Juliuse co měl nebe v puse" apod tak mám po chuti, přestože to má dobré, ale názvy jsou peklo. (Kopírováno z jidelaku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, petr_cha napsal:

Ano, Rek z Kanady 🙂

https://www.lidovky.cz/relax/lide/zemrel-tvurce-pizzy-hawai-jeho-experiment-branil-i-kanadsky-premier.A170613_105038_lide_ELE


A jestli neco nemam rad, tak to jsou vtipne jidelnicky, potrhle nazvy jidel apodobne.. kdysi jsme tu meli stredovekou krcmu, vzdy ta obsluha zdravila radoby bodře..jidla se jmenovala divoce...vzdy jsem mel chut je poslat do p..dele.. :-))



 

Toto ma vždy núti zmeniť lokál. Niečo ako:

Džingischánův útok
Smažený sýr, hranolky, tatarská omáčka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš ten luxusní podnik, kde při objednávce dostaneš nevybíravým tónem otázku “Co budeš žrát?”  Ta je super  
Ano, přesně ten. A ještě následuje...ty líná holoto a dostaneš mečem po hlavě
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, petr_cha napsal:

...
A jestli neco nemam rad, tak to jsou vtipne jidelnicky, potrhle nazvy jidel apodobne.. 

Tak to by sis ve Stodole na Jižňáku v 90. přišel na své. Stehna bodré farmářky nebo Pšouky dlouhý Tonky jsou jen dva názvy jídel, co si z té doby pamatuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, redd napsal:

Ital by si na pizzu ananas fakt nedal, ale jinde proč ne :) Stejný, jako když si v Polsku běžně lijou do piva šťávu, bych blil… dokonce jsem tam viděl do piva dávat i med.

Piva piju dost a med s pivem neni zadna super ohavnost. Nekolik malych pivovaru dava med do mladiny a to miodowe v Polsku jsem pil a v lete celkem fajn. Pro me staci ve vlakne Humor napsat pivo= Platan  nebo zajdem na dobrý Starobrno. To se kácím s namozenymi brisaky 😊

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, siwi napsal:

Tak to by sis ve Stodole na Jižňáku v 90. přišel na své. Stehna bodré farmářky nebo Pšouky dlouhý Tonky jsou jen dva názvy jídel, co si z té doby pamatuju.

Ještě než z toho udělali country Stodolu, tak to byla Otava.

Jídelák si nepamatuju, ale bodrou obsluhu a bitku každý druhý den dost dobře. Skvělá knajpa. 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, odjinud napsal:

Mě zaujalo že ten chytrák má společnost na zachytavani CO2. V souvislosti s přilepenym obličejem k silnici hádám že tam má 2-3 kamarády aktivisty, se kterými běhá po Londýně s jutovymi pytli za doubledeckery a zachytávají zabijáka planety 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...