Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Možná dnes ta paralela někoho pobaví, ale už při moskevském puči v roce 1991 měla být jedním z “opatření” komančského “výboru pro výjimečný stav” i konfiskace imperialistických hamburgráren McDonald a jejich přeměna na prodejny tradičních blinčiků. Jenže tehdy ještě měli Američani koule a soudruhům z KGB (kterým už tehdy nešlo všecko podle plánů) bylo údajně důrazně sděleno, že obsazení provozoven bude bráno jako útok na US velvyslanectví… :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona je to fakt neskutečná banda dementů :D To je stejný jako že si myslí, že znárodní škodovácký závod v Nižným Novgorodu, nahodí hlavní jistič, mužiky postaví k soustruhům a z pásu začnou sjíždět Superby pod značkou LADA :D

To mi prostě připomíná ten vtip ze seriálu Chernobyl

"Co to je, váží to tři tuny, žere to 20 litrů benzínu za hodinu a krájí to jablka na půlky?
.
.
.
.
.
Ruskej stroj na krájení jablek na čtvrtiny."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Milan156 napsal:

Rusové si mysleli, že mají nejlepší armádu na světě a zatím se ukazuje, že jsou sotva druzí nejlepší na Ukrajině.

Nicméně i tak si to mohou vyložit, že ruská armáda je na krásném druhém místě, zatímco ukrajinská je až předposlední. 🙂

A 5. největší armádou světa jssou aktuálně ukrajinští zemědělci 💪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, VS napsal:

Oni to myslí vážně.

obrazek.png.44d3ecc89d4cabe7c2856176fdee1b06.png

Já nevím, jak v Rusku, ale v ČR i USA jsou restaurace McDonald frančízy. Majitel restaurace tedy musí vymyslet něco, jak nepřijít o zainvestovaný prachy. I když by mě docela zajímalo, jak vypadá odnětí frančízy - investor přece musí mít nějakou záruku, aby investoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, elloco napsal:

Já nevím, jak v Rusku, ale v ČR i USA jsou restaurace McDonald frančízy. Majitel restaurace tedy musí vymyslet něco, jak nepřijít o zainvestovaný prachy. I když by mě docela zajímalo, jak vypadá odnětí frančízy - investor přece musí mít nějakou záruku, aby investoval...

V Rusku to celý provozoval přímo McD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...