Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Auta v protismeru jsou celkem bezna vec, ve ctvrtek v DE hlasili v radiu auto v protismeru na A6 ve smeru na Plzen. Stane se, jedno jsem uz take potkal, nastesti byl cas reagovat. Ale clovek je slusne v soku pak no. :)

 

edit: https://www.adac.de/verkehr/verkehrssicherheit/gefahrensituation/geisterfahrer/

"1732 Meldungen zu Geisterfahrern zählten 2020 die ADAC Verkehrsexperten auf Autobahnen." .. a kdyz si clovek spocita kolik je to denne, divim se ze jsem jich nepotkal daleko vic.

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, geometr napsal:

A na tu navigaci se ta hláška dostane jak? Je to nějaká RDS informace? Jenom mě to zajímá.

Treba Waze hlasi lecos, i hustou mlhu a prejety zvire. Jde to pres mobilni data. Klasice stare gps-only navigace to samozrejme neumi. Jsou to data uzivatelu... premejslim, kdo by hlasil auto v protismeru... No, Zelena vlna to hlasi v radiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Muffik napsal:

Zrovna v pátek se mi na navigaci VW (!) objevilo červené hlášení, že jede auto v protisměru po 4/D4. Ale byl jsem ještě asi 10 km daleko a odbočoval jsem, tak nevím, jak moc aktuální ta zpráva byla.

Jj, mě se to zobrazilo taky. Docela jsem čuměl, tohle se mi tam ještě nikdy nezobrazilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, odjinud napsal:

Treba Waze hlasi lecos, i hustou mlhu a prejety zvire. Jde to pres mobilni data. Klasice stare gps-only navigace to samozrejme neumi. Jsou to data uzivatelu... premejslim, kdo by hlasil auto v protismeru... No, Zelena vlna to hlasi v radiu.

Nebylo by od věci kdyby to Waze přidalo k těm stávajícím hláškám, tuhle navigaci má většina dálničních nomádů puštěnou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Muffik napsal:

Zrovna v pátek se mi na navigaci VW (!) objevilo červené hlášení, že jede auto v protisměru po 4/D4. Ale byl jsem ještě asi 10 km daleko a odbočoval jsem, tak nevím, jak moc aktuální ta zpráva byla.

Kdyby jen jedno....všechny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...