Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, PepaSFI napsal:

by mě zajímalo jak se to řeší dál, až je přestane bavit protestovat. Jak se to odlepí? V zásadě jsou asi dvě možnosti. Buď jsou přilepení málo, což není protest ale trapný pozerství, nebo pořádně a pak to může být problém. Jestli spoléhají na to že je z toho někdo dostane, že někdo rozhodne že to je nebezpečný a pošle tam hasiče.... Asi by bylo nejlepší nechat je tam dokud jim to neodroste, dokud se kůže sama neoddělí. Dal bych jim vodu, nějakou ekohomobio potravinu a dětský nočníky. A běžný provoz muzea.

Kůže se postupně obnovuje, trvá to zhruba dva týdny. Nechal bych je tam, dokud se neodlepí ta nová kůže od staré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Honza.manta napsal:

Kůže se postupně obnovuje, trvá to zhruba dva týdny. Nechal bych je tam, dokud se neodlepí ta nová kůže od staré.

Správné řešení, dělat to tak všichni, přestane je to brzo bavit...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, odjinud napsal:

Nechat bez jidla, bez piti, a bez bazantu, at se poserou a vybirat vstupny, ze si na ne lidi muzou plivnout 🙂

no to já bych jim dal ty nočníčky. Protože když je necháš posrat, můžou to vykládat jako mučednictví. Zatímco aktivista dřepící na nočníku, tomu by se smály i šestiletý děti. Tak mě napadá, použít nočník s rukou přilepenou k zemi by mohl být docela zajímavý výkon.

A ty aktivistky co polily obraz, prostě bych je taky něčím polil. Nějakou obdobu toho co například Mark Twain popisuje v Dobrodružství Huckleberyho Finna, kde dopadené grázly namazali dehtem, posypali peřím a pro posměch vozili po městě.

A to video výše, s tím odtrháváním, jak už jsem napsal, byli málo přilepení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Klotzman napsal:

Mě v tom článku ještě nakrkla ta zmínka o tom, jak dvě "aktivistky" minulý týden polily obraz Slunečnice od van Gogha... těm bych fakt urazil pracky u samotné prdele a mlátil je s nima až dom..., jak se říká na Slovácku. Tohle opravdu nepochopím.

Naštěstí byl za sklem, takže se mu snad nic nestalo, ale zrovna tyhle dvě bych tam nechal přilepené s popiskem o jaký exponáty se jedná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, j.e.n.i.k.82 napsal:

Naštěstí byl za sklem, takže se mu snad nic nestalo, ale zrovna tyhle dvě bych tam nechal přilepené s popiskem o jaký exponáty se jedná.

Nestalo, dcera byla v tom muzeu hned druhý den a bylo prý jen pár fleků pod obrazem na stěně ..... obraz v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...