Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

@Jan7 Jasně, to já taky, ale jednou jako malej s partou kamarádů na třešních jsem sletěl, spadl na záda a vyrazil si dech. A to jsem byl v šoku, chodil jsem s hubou otevřenou a nemohl popadnout dech, bylo to drsné :D .

Upraveno uživatelem milomac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, milomac napsal:

@Jan7 Jasně, to já taky, ale jednou jako malej s partou kamarádů na třešních jsem sletěl, spadl na záda a vyrazil si dech. A to jsem byl v šoku, chodil jsem s hubou otevřenou a nemohl popadnout dech, bylo to drsné :D .

Beru👍

Taky jsem si vyrazil dech z 2m. Kamarád spadl z třešně a měl v puse lízátko. Rozsekaná pusa na 15 stehů a měsíc jedl kaši přes slámku(brčko).😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, milomac napsal:

@Jan7 Jasně, to já taky, ale jednou jako malej s partou kamarádů na třešních jsem sletěl, spadl na záda a vyrazil si dech. A to jsem byl v šoku, chodil jsem s hubou otevřenou a nemohl popadnout dech, bylo to drsné :D .

Když už to tu řešíte, já si vyrazil dech nedávno při nohejbalu a byl to popravdě dost nezvyk. O to horší, že jak jsem si tam tak ležel a (skoro)chcípal, doléhal ke mně hlas domnělého kamaráda zpoza sítě: Náš bod, podáváme a vodkliďte si to hovno ze hřiště!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, M.K. napsal:

Když už to tu řešíte, já si vyrazil dech nedávno při nohejbalu a byl to popravdě dost nezvyk. O to horší, že jak jsem si tam tak ležel a (skoro)chcípal, doléhal ke mně hlas domnělého kamaráda zpoza sítě: Náš bod, podáváme a vodkliďte si to hovno ze hřiště!

Já už bych to nechtěl zažít dneska, v mém věku, už bych asi ani nevstal ... :). A pokud jde o kamaráda, třeba přijde jeho chvíle, bude taky tak jednou ležet a pak ho můžeš obdobně "podpořit"  - jak se říká: "Však ono na tě taky jednou dojde.... ":D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poľštine aj obyčajná recenzia na matrac vyznie dobre:

Materac

o boże jaka porażka, nie śpię już trzecią noc. Kto to zaprojektował, chyba jakiś sadysta. Na obozach przetrwania wygodniej spałam w lesie, bez śpiwora. Polecam wszystkim, którzy nie byli u spowiedzi dłużej niż dwa tygodnie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by mě zajímalo jak se to řeší dál, až je přestane bavit protestovat. Jak se to odlepí? V zásadě jsou asi dvě možnosti. Buď jsou přilepení málo, což není protest ale trapný pozerství, nebo pořádně a pak to může být problém. Jestli spoléhají na to že je z toho někdo dostane, že někdo rozhodne že to je nebezpečný a pošle tam hasiče.... Asi by bylo nejlepší nechat je tam dokud jim to neodroste, dokud se kůže sama neoddělí. Dal bych jim vodu, nějakou ekohomobio potravinu a dětský nočníky. A běžný provoz muzea.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, PepaSFI napsal:

by mě zajímalo jak se to řeší dál, až je přestane bavit protestovat. Jak se to odlepí? V zásadě jsou asi dvě možnosti. Buď jsou přilepení málo, což není protest ale trapný pozerství, nebo pořádně a pak to může být problém. Jestli spoléhají na to že je z toho někdo dostane, že někdo rozhodne že to je nebezpečný a pošle tam hasiče.... Asi by bylo nejlepší nechat je tam dokud jim to neodroste, dokud se kůže sama neoddělí. Dal bych jim vodu, nějakou ekohomobio potravinu a dětský nočníky. A běžný provoz muzea.

Přesně! :D Nechal bych je to komplet vyžrat, když chtěj hrát na hrdiny. By mě asi pobavilo vidět jak koukaj, že jako je opravdu nechají pod sebe srát a nemaj co jíst.. a v noci maj tmu se zimou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...