Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Díky, taky si myslím že svůj job fakt znal. Zatím jsem měl tu čest ve dvou případech ( ano vím, Aquanauty z jeho práce jen vycházejí, ale to ostatně tyto Ingy také ) 

a musím konstatovat, že je spojuje zejména 1. faktor a to nesmírné pohodlí. Nepochybuji, že u jeho 1. stěžejního díla tedy AP to bude obdobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panedge: gratulace. A ty Ingy, to je něco. Já vždycky pokukoval po Plastiki, ale tyhle jsou tedy super. Já dnes takto, ale těším se jak malej harant na Seika oranžády, co snad zítra dorazí, abych je vzal příští týden na dovču, ta zima mě fakt nebaví.

post-9378-0-99028500-1390927843_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxi, jen tak dál, ty Ingy jsou tuze fotogenický hodinky. Po letech kousek, který bych si rád prohlédl v reálu.

Sranda je, že si myslím přesný opak. A to, že fotogenické právě nejsou ani trochu. Ta bílá co vlastně není úplně bílá snad ani odfotit nejde. V reálu je to sakra jiné kafe a to se snažím fotit jak to nejlíp jde. V Carollinu jim zůstaly ty bílé se zlatýma ručkama což je hnus a pak ty černé a ty jsou...., no černé. Tak můžeš kouknout tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...