Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Gratuluju. S tema Markama je to dokonale kombo, de-facto tady muzes skoncit :)

Tak on už skončil u některých kolegů (jako já) tak jako tak, viď Omastku! ;) Jo a gratulace k nejnudnějším, ale proto nejuniverzálnějším a asi nejdéle neokoukatelným RLX.

 

Dneska slunko šajnilo!

 

post-3584-0-62186100-1420556304_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Hezké odpoledne, tak co na ně říkáte? ;)

Skvely, sedi Ti dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky pekne (omega sa lepsi v poslednej dobe) ale aky zmysel ma 24h otocna luneta?

 

 

To je asi to třetí pásmo, si myslím...

3 pasma by si mal keby to malo aj vnutornu fixnu 24 hodinovu stupnicu takto je ta otocna luneta ledatak nasmiech. ale hodinky krasne, o tom ziadna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rumunske monstra

Dobry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou parádní ! Veliké gratulace k definitivním :)

 

Já jsem ted taky OWG :)

 

 

Obrovská gratulace a snad najdeš tímto klid :)

 

 

Susi panofi. ;)

 

 

Kua tady to lita! Gratulace!

 

PS: Taky bych mel uz neco koupit... ;) sekerou kolem sebe sice jeste nemlatim, ale neklidny uz zacinam byt... ;)

 

 

Paráda, gratuluju!!

 

 

Dobrá volba, gratuluju!

 

Gratuluju. S tema Markama je to dokonale kombo, de-facto tady muzes skoncit :)

 

 

Tak on už skončil u některých kolegů (jako já) tak jako tak, viď Omastku! ;) Jo a gratulace k nejnudnějším, ale proto nejuniverzálnějším a asi nejdéle neokoukatelným RLX.

 

Kluci, moc díky. Mám z nich radost. Myslím, že ten kulovej blesk za to stál. Teď už jen budu v klidu pročítat fórum, míšat gulama a užívat si chronodůchod (nakonec, lepší hodinky jsem si na tuto etapu asi vybrat nemohl...).

 

Baker: No, nakonec jsem IzTaPovi přihodil ještě Marky.

 

Tombed: Už jsem si zvykl. V rodině to tak nějak máme, že jsme říkali vždycky svůj názor. I když jsme to pak třeba schytali (děda měl fest trable za komára). Jinak k Expům - máš pravdu, jsou fakt docela nudný. Ale tím správným způsobem. Není na nich nic, co by se časem okoukalo a začalo vadit, takže z dlouhodobýho hlediska ideál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, moc díky. Mám z nich radost. Myslím, že ten kulovej blesk za to stál. Teď už jen budu v klidu pročítat fórum, míšat gulama a užívat si chronodůchod (nakonec, lepší hodinky jsem si na tuto etapu asi vybrat nemohl...).

 

Baker: No, nakonec jsem IzTaPovi přihodil ještě Marky.

 

Tombed: Už jsem si zvykl. V rodině to tak nějak máme, že jsme říkali vždycky svůj názor. I když jsme to pak třeba schytali (děda měl fest trable za komára). Jinak k Expům - máš pravdu, jsou fakt docela nudný. Ale tím správným způsobem. Není na nich nic, co by se časem okoukalo a začalo vadit, takže z dlouhodobýho hlediska ideál.

S těma Markama jsi udělal chybu Jaromíre! :D

Jo, přesně tak jsem tu nudu myslel!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...