Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 12 minutami, morbo napsal:

@michalval  Je to tak, T2 je o něco větší, je to dobře vidět např. zde, pro zájemce případně doporučuju mrknout na rozhovor s designérem T2.

@Radik Musím prvně vymyslet, kde to budu parkovat. Nějak se to začíná množit, safra.

 

Díky za odkazy. Ta T2 je skvělá. Včera jsem byl nadšenej z detailů T1, ale co má a umí tahle T2 je pecka. Věci v ledničce, zatáčení kol rezervou na předku, posouvací dveře. Úplně čučím. A že má ten designer svou vlastní skutečnou T2 je taky super.

Já parkuju takto a ještě se tam 2 auta vejdou - myslím, že na řadě je Brouk...

IMG_3787.thumb.jpg.21d5a955038cbd78ee2e4b8c6091fe6e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, michalval napsal:

Díky za odkazy. Ta T2 je skvělá. Včera jsem byl nadšenej z detailů T1, ale co má a umí tahle T2 je pecka. Věci v ledničce, zatáčení kol rezervou na předku, posouvací dveře. Úplně čučím. A že má ten designer svou vlastní skutečnou T2 je taky super.

si tu T2 musím taky pořídit, když mám reálnou v garáži. 

Akorát přemýšlím, jestli nenechat někde ve specializovaném shopu vyměnit všechny modré dílky za béžové. Ať to mám k barvě reál auta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, eLzyx napsal:

si tu T2 musím taky pořídit, když mám reálnou v garáži. 

Akorát přemýšlím, jestli nenechat někde ve specializovaném shopu vyměnit všechny modré dílky za béžové. Ať to mám k barvě reál auta. 

🙂 Tak to je ovšem skvělý "bonus". Sám sis ho dal dokupy nebo jsi ho tak už koupil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, michalval napsal:

Já parkuju takto a ještě se tam 2 auta vejdou - myslím, že na řadě je Brouk...

Polička je fajn, spíš ale uvažuju že bych to dal za sklo kvůli prachu a ideálně už i s nějakým nasvětlením.

před 22 minutami, eLzyx napsal:

si tu T2 musím taky pořídit, když mám reálnou v garáži. 

Akorát přemýšlím, jestli nenechat někde ve specializovaném shopu vyměnit všechny modré dílky za béžové. Ať to mám k barvě reál auta.

Nejsem expert přes Lego, ale vzhledem k tomu, že na stránkách už u T2 svítí Dočasně není na skladě / Těžko k sehnání, klidně bych věřil tomu, že tam taky brzy může viset Vyřazený výrobek - viz T1, čili bych moc neotálel (jen můj názor).

Ad barva - ještě můžeš stříknou auto na modro ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, morbo napsal:

Polička je fajn, spíš ale uvažuju že bych to dal za sklo kvůli prachu a ideálně už i s nějakým nasvětlením.

Nejsem expert přes Lego, ale vzhledem k tomu, že na stránkách už u T2 svítí Dočasně není na skladě / Těžko k sehnání, klidně bych věřil tomu, že tam taky brzy může viset Vyřazený výrobek - viz T1, čili bych moc neotálel (jen můj názor).

Ad barva - ještě můžeš stříknou auto na modro ;) .

Polička: osvětlená už je, zatím to občas oběhnu s vysavačem a zatím mě to neštv

Barva auta: taky jsem to chtěl eLzyxovi navrhnout 😄 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, michalval napsal:

🙂 Tak to je ovšem skvělý "bonus". Sám sis ho dal dokupy nebo jsi ho tak už koupil?

dávám komplet dohromady. Motor jsem postavil, převodovku zgenerálkovat, sedačky přečalounil, palubku zrenovoval, kus elektroinstalace zrenovoval, doplnil elektrickou pumpu na ostřikovače tak, aby to nebylo poznat (ostřikovače poháněné tlakem z rezervního kola fakt nechceš), opravil poškozenou konstrukci uchycení předních sedaček (bývalý majitel předělával samodomo flexa z 1+2 sedačky na 1+1). Ještě mi zbývá vyměnit jeden nosník a zavařit podlahu. Pak už to snad vyjede na silnice.

Upraveno uživatelem eLzyx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, morbo napsal:

Nejsem expert přes Lego, ale vzhledem k tomu, že na stránkách už u T2 svítí Dočasně není na skladě / Těžko k sehnání, klidně bych věřil tomu, že tam taky brzy může viset Vyřazený výrobek - viz T1, čili bych moc neotálel (jen můj názor).

Ad barva - ještě můžeš stříknou auto na modro ;) .

jsem koukal na bazoš, že se tam nějaké nerozbalené sety dají koupit. Asi pořeším co nejdříve, díky za upozornění. 

Barvu T2 nechám tak jak je, světle modrou má kamarád. Navíc já už k té béžové mám sehnané i dobové čalounění, záclonky atp. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tato informace před chvílí dorazila😪

Vážený zákazníku,

je nám to opravdu líto, ale objednávku, kterou jste nedávno uložili na LEGO.com (T375805398), jsme museli zrušit.

Při aktualizaci našich cen začátkem roku došlo k tomu, že ceny některých LEGO stavebnic byly, bez našeho úmyslu, uvedeny na naší webové stránce ve zjevně nesprávně nízké ceně. Tato chyba byla nyní opravena s tím, že dále vyšetřujeme příčinu jejího vzniku, abychom se jí do budoucna mohli vyvarovat. Veškeré objednávky ovlivněny touto chybou byly zrušeny.

Blokovaná částka na vašem účtu bude odstraněna a peníze nebudou strženy.

S pozdravem,

Zákaznický servis LEGO®

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, vzduch napsal:

Tato informace před chvílí dorazila😪

Vážený zákazníku,

je nám to opravdu líto, ale objednávku, kterou jste nedávno uložili na LEGO.com (T375805398), jsme museli zrušit.

Při aktualizaci našich cen začátkem roku došlo k tomu, že ceny některých LEGO stavebnic byly, bez našeho úmyslu, uvedeny na naší webové stránce ve zjevně nesprávně nízké ceně. Tato chyba byla nyní opravena s tím, že dále vyšetřujeme příčinu jejího vzniku, abychom se jí do budoucna mohli vyvarovat. Veškeré objednávky ovlivněny touto chybou byly zrušeny.

Blokovaná částka na vašem účtu bude odstraněna a peníze nebudou strženy.

S pozdravem,

Zákaznický servis LEGO®

 

 

taky mě to zrušili... otázkou však je jak by obstáli, pokud by někdo šel do sporu... u nepotvrzených obj. to chápu, ale třeba ta moje byla potvrzená s tím, že se čeká na nové zásoby.... mě to asi za to nestojí, ale hádám, že někdo třeba objednal mraky zboží s vidinou snadného zisku a tam věřím, že pokud to měl potvrzené, tak by asi mohl uspět? 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 
 
taky mě to zrušili... otázkou však je jak by obstáli, pokud by někdo šel do sporu... u nepotvrzených obj. to chápu, ale třeba ta moje byla potvrzená s tím, že se čeká na nové zásoby.... mě to asi za to nestojí, ale hádám, že někdo třeba objednal mraky zboží s vidinou snadného zisku a tam věřím, že pokud to měl potvrzené, tak by asi mohl uspět? 
 
 
 
 
 

Me zrušili vše potvrzené a jen se čekalo na zásoby. Nejlepší pro ně je, že jsem se na mě věci těšil a ty zrušili. Tak jsem si je dal do košíku a budu dokupovat za plný


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Me zrušili vše potvrzené a jen se čekalo na zásoby. Nejlepší pro ně je, že jsem se na mě věci těšil a ty zrušili. Tak jsem si je dal do košíku a budu dokupovat za plný


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mám ti stejně… objednal jsem si toho poměrně dost, ale všechno jsem měl v plánu postavit a na stavbu jsem se těšil… takže tedka jsem si místo 15ti stavebnic za stejnou cenu objednal 2 no


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Rodeo65 napsal:

Me taky, ale osvitil nás tehdy duch svatý a vzali jsme i co měli skladem....děti se poserou, maj toho teď na hodně Vánoc.

fc3ad4e2a7aaf4b7a6123c391ca58c11.jpg


Doufám, že je nás více s podobným výsledkem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

No ty číčo… to je slušná zásoba. Gratulace. Who dares, wins.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...