Přejít na obsah

Prim Popular


Doporučené příspěvky

před 12 minutami, Honza.manta napsal:

Mně se líbí. Furt tu všichni kritizujeme, že Elton neumí vyrobit vlastní design a stále jen vykrádá historické modely. Teď přišli s něčím novým a znovu jen kritika. Jediné, co mi tam chybí, je ten subdial nahoře, se stavem paliva, ten si o tu rezervu nátahu přímo říká. O ceně se nebavím, ta je prostě eltoňácká.

Ale tady Elton vykrádá popularitu starého auta a mizerně. Žádná jednoduchá elegance inspirovaná starým designem v nové moderní podobě. OK-A, Popular, Pilot, Chrono... nezlob se na mě, ale silně pochybuji, že mají v Eltonu schopné designéry. 

Jo, ukazatel nátahu by byl super, ale ani jsem to nedělal, protože vím, že na to Elton nemá.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Oni to trochu promíchali, barevně ten ciferník vychází z původního Populáru 418R, se kterým se jel ten závod  rallye Monte Carlo, to je tohle...

115208563_OperaSnmek_2020-12-22_195329_www.instagram_com.png.1b0c881929d929fbcdef543bb558285e.png

...podle něj se potom začala vyrábět ta civilní verze Populár Monte Carlo, který to měl inverzně a protože ten se vyrábí jako model, a oni chtěli to autíčko do škatulky, tak to nějak propojili, asi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elton primárně odkazuje na Populár Monte Carlo, což je ten model v krabičce a chybně  uvádí, že první dva kusy vznikly pro rallye Monte Carlo, protože to bylo jiné auto, ale zase s budíkem, podle kterého (barevně) je ten číselník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel pro ty hnusne rucky nemaji obhajobu nikde.....kdyz nemam co nabidnout jinak nez designem, chci se inspirovat, tak se mohu hrat s detaily...na hodinkach je omezeny pocet prvku kde brat inspiraci a oni tam mrsknou rucky ze sjezdovek, ktere neladi ani s jednou verzi Popularu...toto si proste nezaslouzi pozitivni reakci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkejme, až bude model na prodejně. Reklamní fotky mnoho neříkají. Tady foto, jak vypadají v ruce. Mně se ta záda líbí. Ostatně vůbec se tu neřeší, jestli to autíčko bude z plastu, kovu či pojízdné. Při vzpomínce na tu sprostou rybičku ze sportovní limitky....

1972105054_Beznzvu-12.thumb.jpg.d44ee90ca1568d871ef780716b933cbe.jpg

Bez názvu-2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autíčko je z kovu, tedy karosérie je ze zinkové slitiny, je to výrobek firmy ABREX:

https://www.abrex.cz/produkty/osobni-218/skoda-popular-sport-monte-carlo-1937-1-43-cerna.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Držák napsal:

Autíčko je z kovu, tedy karosérie je ze zinkové slitiny, je to výrobek firmy ABREX:

https://www.abrex.cz/produkty/osobni-218/skoda-popular-sport-monte-carlo-1937-1-43-cerna.htm

Díky, jsem zvědavej, zda ta SPZ bude mít číslo limitky (podobně jako ta rybička)

Upraveno uživatelem stefaton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...