Přejít na obsah

Prim Popular


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ach jo... Bohematic Minor, Prim Popular - absolutně nevidím nic co by na Populár odkazovalo - pokud by alespoň tachometr v Populáru měl podobnou barevnou kombinaci, tak proč to nedají do jasné souvislosti... ty ručky mně vůbec nepasují ke stylu hodinek... nemám rád šroubky na ciferníku a cenovku už u Eltonu asi řešit nebudu - ale musím se tímto Bohematicu omluvit... když už vypláznout nesmysl za hodinky z Nového Města s pseudo odkazem na kultovní vozidlo z "naší" produkce, tak ty Bohematicy mají aspoň něco do sebe (např. takrafinovaný odkaz na disk kol u rotoru automatu, že bez jasného návodu bych na to nepřišel :) )... 

 

Edit: tak už ten odkaz vidím - musel sel si ho najít sám, nechápu proč Elton nedá pěkný detail na palubovku Populáru... no i přes nalezený odkaz jsem okouzlení k hodinkám nenalezl :)

skoda_popular_sport_monte_carlo_6.jpg.514f6d828e768692e96352993898fb9f.jpg

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prásknu to sem vedle sebe, když to neudělá Elton :) Akorát originál má obráceně barvy a v originálu mně ta kombinace připadá pěknější než Primácká... tak nechápu i ty ručky by pak vypadaly lépe kdyby si vzaly tvar z budíku....nepoužili ani font čísel... já nevím, ale ten původní budík je o mnohem lepší než ty hodinky, přitom když už, tak stačilo vzít komplet inspiraci...

14975896_Snmekobrazovky2020-12-21103420.png.a6cf8203959de1c8374e547d004e1f3f.png

JtwvAbsRyePbacXfkifg_s.thumb.jpg.477944ba0d0a7af25f6da57690f0a80d.jpg

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas s výše zmíněnými výtkami k reverzním barvám a fontu. Osobně mi nejvíc vadí ty ručky.

Asi mě nikdo neukamenuje za názor, že po technické stránce není produkce Eltonu kdovíjak na výši, měli by se tedy o to víc snažit, aby po designové stránce vyrobili skvělé hodinky... Jen pro srovnání Autodromo za 1k Eur.

AUTODROMO_INTEREUROPA_CREAM_LEAD-v1578678461641.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle počin Eltonu mě překvapivě nijak neuráží. Akorát z praktickýho hlediska to cejchování vnějšího okruží cifru bude dělat problémy při odečítání minut, hodilo by se spíš pro jednoručky.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já do toho nechci nějak rejt jo, ale máme tady jako benchmark tacháč z běžnýho Popularu. Jak vypadal ten v Monte Carlo speciálu jsem nenašel...

A ty reverzní barvy jsou poplatný černýmu pouzdru. Byť uznávám, že ten krásný tacháč ze šnekofonova odkazu snad ani neni třeba nějak moc do hodinek ladit.

Jo snad jen, že za 120 papouchů bych chtěl na dvanáctce tu rezervu nátahu místo autíčka v balení, které se hodí spíš k hodinkám okolo čtyřiceti tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím benchmarkem je to pravda - ale je to spíš chyba Eltonu, že udělá limitku kterou přímo odkáže na konkrétní automobil a nedá do promo fotek přímo zdroj inspirace. Já vím, že jsem k Eltonu hodně přísný, ale za 120k už by si měli buď vyhrát s designem (ty ručky co vypadají jako z Prim z 80tých let jim neodpustím - přitom na budíku je tak pěkná ručka), aby byla radost se na hodinky dívat a měly jasnou stopu Populáru, ne jen nádech... nebo se pustit do větší hodinářské divočiny na strojku....

Pro představu jsem hledal mezi microbrandy mimo výše zmíněné Autodromo - a Reservoir jsou autohodinky jak má být... a ve finále jsou k Populáru designově skoro stejně daleko jako Elton který si ho dal do názvu :(

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Instagramu tu fotku přístrojové desky mají. A podle té jim to sedí... Mně se já tom teda nejvíc líbí ten pruhled na strojek a balení. Ciferník a cena vůbec.

https://www.instagram.com/p/CJEdTEArKEp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam podezreni, ze to uz bylo timto zpusobem rozdeleno pred predstavenim hodinek...Skodovka si objedna limitku, na web se zverejni nadnesena cena a oznami se ze uz vlastne neni dostupna... Skodovaci a jejich partneri maji pocit ze od fabriky dostali hodinky za kilo dvacet, Prim se prezentuje jako uspesny vyrobce, ktery proda vse bez ohledu na cenu (ikdyz to Skoda mozna realne kupovala za polovic), no a hodinari v Novem Meste maji co zrat 🙂

Porad si nemyslim ze je cena primerena a ze je po tech hodinkach hlad od skutecnych zajemcu, ale ze se proste rozeberou jako darkove predmety...kupujici neresi pomer toho co dostane, hlavne ze da nekomu unikatni darek a ma to lehce z krku..budget na to je tak cert vem co to bude...obdarovany to take neresi... darovanemu koni.... netvrdim ze takovy obchodni model je spatny, jen si myslim ze Elton hodinarsky ani designove nikam neposouva...a ty silene cenovky jsou vic pro paradu, kdyz si obdarovani googli co to vlastne dostali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, bandicoot napsal:

Já do toho nechci nějak rejt jo, ale máme tady jako benchmark tacháč z běžnýho Popularu. Jak vypadal ten v Monte Carlo speciálu jsem nenašel...

 

Tohle je snímek originálního  tachometru ze Škody Popular Monte Carlo ze Škoda muzeum v Mladé Boleslavi. Fotky jsou volně přístupné na webu  https://www.skoda-storyboard.com/cs/

7_popular-mc-jpg.jpg

Upraveno uživatelem Držák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, to je z Kickstarteru, ne? Vůbec tam nevidím spojitost natož podobnost s Popularem, vůbec :default_dry:. Starý nádherný budíky, plno prvků, které se dají do designu hodinek zapojit. Nic.
A i kdybych ten starý design komplet obšlehl... 
JtwvAbsRyePbacXfkifg_s.thumb.jpg.477944ba0d0a7af25f6da57690f0a80d.jpg.3cffb553a83ec671f15c981984a67aac.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se líbí. Furt tu všichni kritizujeme, že Elton neumí vyrobit vlastní design a stále jen vykrádá historické modely. Teď přišli s něčím novým a znovu jen kritika. Jediné, co mi tam chybí, je ten subdial nahoře, se stavem paliva, ten si o tu rezervu nátahu přímo říká. O ceně se nebavím, ta je prostě eltoňácká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manťáku, ale u Populáru (hodinky) to není vlastní design. Kdyby to alespoň obšlehli pořádně. Ale:

1. Barevně převrácené. Proč? Protože tam chtěli narvat černé pouzdro. Černé pouzdro v té historické době? Proč? To auto na sobě copak nemělo ani trochu chromu?

2. Čtyři blbě čumící šrouby. Když se dobřepodíváš na tachometr, designér se snažil ty šroubky potlačit. Co udělá Elton? Vytelí je tam neskutečným způsobem.

3. Otočené pořadí šipka/číslice. Proč? Nevím, ale originál i Liborova vizualizace jsou lepší.

4. Ukazetel stavu paliva vztažený k rezervě nátahu je jasná a logická úvaha. Bohužel, tohle uměl Elton naposledy před čtyřiceti lety, a ještě jen pro pořeby laboratoře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...