Přejít na obsah

hodinky s GMT


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 21 hodinami, Ivan Lelák napsal:

Ani jsem nevěděl, že existují tyto 2 druhy, resp. že u "True GMT" ovládáme samostatně běžnou hodinovou ručičku zatímco u "Office GMT" ovládáme GMT ručičku. Pro mne je to zanedbatelný rozdíl, protože stejného zobrazovacího výsledku mohu dosáhnout u obou systémů, nicméně je to zajímavé. Doplňuji, že oboje mé hodinky s GMT, tj. Steinhart Aviation GMT (ty jsem nedávno prodal) a Fortis B-42 Official Cosmonauts GMT jsou vybaveny strojkem ETA 2893-2, což je "Office GMT".  

685_steinhart-aviation-gmt-automatic-4.jpg

IMG_20211219_120948~01 (002).jpg

Ono je to ve výsledku co se ukazatele času týče opravdu jedno, ale pokud cestuješ a jde ti o to aby jsi po příletu do destinace jednoduše bez zdlouhavého štelování nastavil správný čas a druhý den akci opakoval někde úplně jinde dost podstatný rozdíl a za tímto účelem potřebuješ opravdu True GMT. V případě, že vyřizuješ telefonáty z kanclu a voláš po celém světě s tím, že nechceš klienta nebo obchodního partnera omylem rušit ve tři ráno, tak je zase výhodou to Office GMT, které bych ale pro tento případ spíš nazval "second time zone", protože co si budeme povídat, ale GMT je na celém světě jen jedno a tudíž není důvod ho štelovat. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, gerhard napsal:

Darček  pre syna. Teším  sa s nim.

Hlavne , že  sme trafili (páčia sa)

received_483840746681950.jpeg

👍 Od začátku pacientství vím, že musím mít nějaké Bulovy. Pořád ale osciluji mezi modely a nejsem schopný to rozseknout a vybrat ty jediné Bulovy, co pořídím. Ale tyto jsou rozhodně už dlouho v top výběru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...