Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Neděle v práci,po obědě celkem slušné počasí...

Hurá jdu si dnes zaběhat, no už na začátku začalo lehce pršet, běžím 2,3,4...kua drát těch 5 dám a hurá dom. Uběhnu 5 otočím se nasadím čelovku, reflexní prvky no a hurá dom, uběhnu dalsich 1,5 km a kur..a kde mám klíče.... Ku..a určitě mi vypadnuly jak jsem tahal čelovku, tak zpět 2 km po 15 min mi volá žena, že jestli mi nechybí klíče. To už pršelo pořádně a zima byla taky dobrá, mě málem jeblo... Místo 10 km skoro 14 v dešti a 4 stupních.... Jsem prostě frajer.

Hlavně že jsem měl orlíky na ruce. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, já to tak beru. :-)

No poslední dobou mi počasí nepřeje, všude je bahno a po lese se moc běhat nedá a když se teda vydám na cestu, tak zas toto.

Kurník já těch 8 stovek do konce roku snad nedám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně včera paradoxně to hnusný odpolední počasí vyhovovalo a zaběhl jsem si svůj osobák na 15 km za 1:00:57. Vím, proti vám celkem šnek, ale mě to potěšilo.

To jako v tréninku?? Takhle rychle jsem v tréninku patnáctku nikdy neběžel. Kolik to dáš v závodě?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako v tréninku?? Takhle rychle jsem v tréninku patnáctku nikdy neběžel. Kolik to dáš v závodě?

 

Nevím, nikdy jsem nezávodil, ale o moc rychleji by to asi nebylo. Hraju fotbal na amatérské úrovni a v sobotu jsem nastoupil jen na 5 minut, takže mi chyběl pohyb a v neděli odpoledne jsem vyběhl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, nikdy jsem nezávodil, ale o moc rychleji by to asi nebylo. Hraju fotbal na amatérské úrovni a v sobotu jsem nastoupil jen na 5 minut, takže mi chyběl pohyb a v neděli odpoledne jsem vyběhl.

Tak to nějaký závod zkus. Třeba nějakou rovinatou desítku. Možná budeš překvapen. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paradni tempo.

Me nejak zacalo pobolivat levy kolinko po peti kilometrech, takhle ze strany.. po dobehu zase dobry. Co jsem si tak guglil, mohlo by to bejt todleto "ITBS". Mate s tim nekdo zkusenosti? Stejnak si skocim k nejakymu fyzioterapeutovi, ale ze uz bych to treba nejak protahl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nějaký závod zkus. Třeba nějakou rovinatou desítku. Možná budeš překvapen. ;)

 

Přemýšlel jsem o tom. Chtěl bych v budoucnu (po skončení s fotbalem, cca 3 roky) zkusit půlmaraton. A pak někdy v životě celý maraton, ale vzhledem k tomu, že jsem nejvíc uběhl asi 18km, tak z toho mám trošku strach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na podzim většinou zahazuju jednostopý stroj a přecházím na běhání . . .
a letos to jde teda extra těžko, nějaký kila navíc jdou znát jako prase, na 10km asi 10 minut :(
ovšem počasíčko nádhera, lehce nad nulou, nikde nikdo, pěkně pomalu spálit nějaký špeky
na 75% TFmax a ten pocit k nezaplacení :D



 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na podzim většinou zahazuju jednostopý stroj a přecházím na běhání . . .

a letos to jde teda extra těžko, nějaký kila navíc jdou znát jako prase, na 10km asi 10 minut :(

ovšem počasíčko nádhera, lehce nad nulou, nikde nikdo, pěkně pomalu spálit nějaký špeky

na 75% TFmax a ten pocit k nezaplacení :D

 

 

attachicon.gif20171116_124212.jpg

Krásná fotka. Tak atmoška z ní přímo sálá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...