Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

šéfové kuchyně, nemátě někdo zkušenost s tímhle?

 

http://www.eproton.cz/hrnec-multifunkcni-hyundai-mfp-926-/170268.html

 

 

 

 

jelikož zpravidla vařim jen pro sebe tak se mi nechce roztápět troubu pokaždý když schci zapéct brambory a pod pro dvě porce.. přemýšlím jestli by to nenahradilo v tomhle případě běžnou troubu

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šéfové kuchyně, nemátě někdo zkušenost s tímhle?

 

http://www.eproton.c...26-/170268.html

 

 

 

 

jelikož zpravidla vařim jen pro sebe tak se mi nechce roztápět troubu pokaždý když schci zapéct brambory a pod pro dvě porce.. přemýšlím jestli by to nenahradilo v tomhle případě běžnou troubu

 

 

Dovolim si tvrdit,ze s tym mam slusnu skusenost.pokial vychytas muchy a zvyknes si,ze sa obcas nieco mierne vysusi,tak je to dobra vec.Blbo sa v tom polieva stavickou.Proste chce to mat grif,hlavne aby nieco nebolo surove,druhe zhorene.Kazdopadne to mame v robote a mozem doporucit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja koncim u zapecenych testovin a francouzskych brambor...peceny kure je muj majststik ..tak by mi to mohlo vyhovovat za tech par korun

 

Pokud máš troubu, je to zbytečné kupovat další bebech navíc. Trouba umí to samé. Je sice větší, ale zase je izolovaná, tak ji zahřeješ a pak už jen udržuješ teplotu. Ten skleněný hrnec je dost ochlazovaný, tak musí topit víc. Elektřinu neušetříš. A troubu můžeš vypnout 15 minut dřív a nechat dopéct.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem nevařil, takže akorát něco malého k pivu na chuť :thumbsup_anim:

 

post-11054-035679800 1340913430.jpg

 

Seš normální, cpát to sem teď večer? Uplně jsi mi zkazil náladu,kam se hrabou klobásky co jsem měl večeři. Posted Image

 

 

jé teď jsem si všimnul toho lístku v pozadí,Ty jsi normálně v hospodě,tak to nic to bych uměl taky.................Posted Image

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tom vedru jen jednoduché jídlo: spaghetti carbonara, hlavně hodně rukoly, tu můžu...:)

 

 

to je sice fajn, ale todle sou špageti ala carbonara. Vtip je v tom, že ten recept je takovej bazál, že cokoliv navíc z toho dělá úplně něco jinýho. Uhlířina je špageti, slanina, pepř, sejra a žloutky... to je logika receptu. Ten co má rád italský žrádla ví jak to i smíchat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hciq: znám recept, ono mít itala v rodině, tě nutí dodržovat italské recepty, jediná odchylka v mém případě, je kýbl rukoly (asi z radosti, že měli opět po čase na krámě čerstvou) místo sekané petrželky...

Dane: není tam maso je tam slanina (v Římě dokonce používají místo ní nebo pancetty vepřový ovar) a barevné to je páč si hraju s kurvítky fotek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hciq: znám recept, ono mít itala v rodině, tě nutí dodržovat italské recepty, jediná odchylka v mém případě, je kýbl rukoly (asi z radosti, že měli opět po čase na krámě čerstvou) místo sekané petrželky...

Dane: není tam maso je tam slanina (v Římě dokonce používají místo ní nebo pancetty vepřový ovar) a barevné to je páč si hraju s kurvítky fotek :)

 

Pancetty ale poskrovnu nějak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...