Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Tohle forum je fakt za trest. Nikdy se mi LHC nelíbily... až doteď...

Vadila mi výrazná ochrana korunky, nemusím moc hodinky s 3,6,9 zobrazením číslic/indexů.. no a jak se říká, odříkaného chleba největší krajíc a já jsem z nich pár dní už docela poprďenej :)

Tohle vlákno jsem projel celý (i Martarovo srovnávací) a lamentuju nad velikostí... mám 18 cm zápěstí (až 18,5 když je hic) a říkám si zda by mi nepásly spíš 39mm když se všude píše, že se LHC nosí jako větší. Kamarád má klasický 41 mm, našel jsem v mobilu starý fotky, když jsem si je v hospodě zkoušel... tak nevím... 41? 39? Líbí se mi starý černý plechy :)

Upraveno uživatelem Povidláček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mně vrtají hlavou a říkám si, jestli shánět výměnou nebo levněji starý, když jsou tu tyhle keramiky. Krok k lepšímu to rozhodně je.

 

Vůbec nepřemejšlet. Nový jsou super.

Nosej se skvěle a zatím mi dělaj radost pokaždý, když je vezmu.

 

Hodně muziky za hubičku.

:-)

post-26148-0-58215000-1561388901_thumb.jpg

post-26148-0-59821100-1561388951_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Safra už druhý Tvoje hodinky, které mé oko touží spatřit! :) budu moc rád! Příští týden by to mohlo vyjít?

Vzal bych ty 41, sedej ti. Safra, začínám nad nima též přemýšlet, to je nebezpečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam ruku cca 17,5cm a 39ky bych nevymenil ani nahodou. Perfektne pohodlne. 41mm jsou sice jen 2mm navic, nevim, jak jsou na tom v porovnani L2L, ale uz maji sirsi tah (21mm oproti 19mm). To vse jsou gramy navic. Ono se to nezda, ale proste zvlast ted v lete preferuju male a lehke hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle forum je fakt za trest. Nikdy se mi LHC nelíbily... až doteď...

 

Vadila mi výrazná ochrana korunky, nemusím moc hodinky s 3,6,9 zobrazením číslic/indexů.. no a jak se říká, odříkaného chleba největší krajíc a já jsem z nich pár dní už docela poprďenej :)

 

Tohle vlákno jsem projel celý (i Martarovo srovnávací) a lamentuju nad velikostí... mám 18 cm zápěstí (až 18,5 když je hic) a říkám si zda by mi nepásly spíš 39mm když se všude píše, že se LHC nosí jako větší. Kamarád má klasický 41 mm, našel jsem v mobilu starý fotky, když jsem si je v hospodě zkoušel... tak nevím... 41? 39? Líbí se mi starý černý plechy :)

 

Měl jsem to úplně stejně. :)

 

Mám ruku cca 16,5 cm, tak jsem vzal logicky 39mm, a sedí naprosto dokonale ? jakože úplně perfekní sweet spot. Furt na to čumím a nemůžu tomu uvěřit. :) Takže tobě bych doporučil 41mm, ale samo nejlepší někde vyzkoušet. Souhlasím s tím, že se nosí jako lehce menší hodinky.

 

Jinak plech je fajn. Může si dovolit větší ornamentaci. A ten H-link tah má taky něco do sebe.

 

Škoda, že zatím nedělají keramiku 39mm. I když pro mě asi jen dobře. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosímtě, nemohl bys sem příležitostně cvaknout jaké mají dýnko? Nějak jsem to tu ještě nezaznamenal, nebo mi to uniklo. Změnili na tom něco, nebo je stejný jako u předchozího modelu? Totiž ty se mně líbily z obou stran :) Předem dík.

 

 

Vůbec nepřemejšlet. Nový jsou super.

Nosej se skvěle a zatím mi dělaj radost pokaždý, když je vezmu.

 

Hodně muziky za hubičku.

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo, možná to zní divně, ale není to jedno - alespoň ne mně. Nejedny hodinky mě přitáhly hlavně dýnkem. Kupříkladu Eterna KonTiki, Fortis zubatice, ale i staré Omega vlnky a v neposlední řadě i LHC. U ETA strojků bych skoro řekl, že je průhled zbytečný, to je pořád stejné, ale různě zdobené dýnko, to je u mě další hodnota hodinek zvyšující pestrost každé chronosbírky. Dokonce ani u inhouse strojků mi ten průhled nic moc neříká. Snad jen manuální strojky jako Nomos nebo Prim se mi v průhledu líbí a tam preferuju průhled před plným...

 

 

Radiku, myslim na 99 % ze je stejne. Ale btw neni to jedno kdyz neni pruhled?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiku, myslim na 99 % ze je stejne. Ale btw neni to jedno kdyz neni pruhled?

 

Tak ano. Dneska jsem měl nečekaně cestu kolem Bechyněho, tak jsem se juknul kouknout. Obchod nebyl naštěstí v obležení turistů jako tehdy, tak jsem je dokonce shlédnul naživo. Dýnko stejné jako u předchozího modelu (super), modrá parádní sunburst, velikost akorát, ciferník uklizenější než u předchozích. Celkově hodnotím velmi kladně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...