Přejít na obsah

NEW BREITLING


PhoeniX

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Nuda. Jen v těch hodinkách recyklují dáno neúspěšné modely s GMT. Cockpit, Crosswind, Windrider a já už nevím co ještě. Zaplňují prázdné místo v kolekci "společenské GMT". Uvidíme s čím se vytáhnou příští rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako vypadaji hezky, proc ne. Mam ale pocit, ze ta znacka netusi v jakych patrech zakotvit. Na jednu stranu nejsou schopni udelat normalni radu trojruckovych hodinek s manufakturnim strojkem a slusnou rezervou tak, aby konkurovali Tudoru, IWC a Omega, na druhou prijdou s timhle:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Díky za vysvětlení. Doposud jsem znal staré logo jen ručně psané Breitling. Nejsem znalec této značky. Jediné co mě s touto značkou spojuje je to, že jsem před šesti lety koupil zánovní Colty 44 od váženého člena na benzince u Jihlavy 🙂

Tady jsem si o tom něco našel: https://professionalwatches.com/breitling-and-the-aircraft-owners-and-pilots-association-aopa/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 26. 1. 2023 v 10:33, Tenglis napsal:

Další nová limitka Navi. Ale podle mě vážně nádherná.

Introduction to the Breitling Navitimer Boeing 747 Limited Edition (hodinkee.com)

 

Osobně se mi to moc líbí, jak jsem k "novému" směřování Breitling velmi kritický, tak tohle se povedlo a to včetně původního loga.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...