Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno (upraveno)

Šéf si mě zavolal na kobereček a že prý potřebuje poradit. Bude mít narozky a chce si koupit hodinky.

 

Požadavky jsou následující:

- lítá, takže chce přehledný ciferník

- chrono není podmínkou

- velikost do 42 mm

- nízké pouzdro, aby se vešly pod košili (do obleku)

- musí být na kovu

- musí snést jeho zacházení (nebude je hýčkat, ale nosit k prakticky všem aktivitám)

- teď má Omegy DeVille a s novýma nechce jít na "nižší úroveň" (musí trochu reprezentovat, což chápu)

- cena do 100 tisíc

 

 

Napadá mě spousta kusů, které by to splňovaly (Omega PO, Moonwatche, IWC Pilot Mark IX, IWC Pilot Chrono, fliegery od Sinnu, možná i Rolády), ale nenapadne vás něco jiného? Zítra bych mu měl dát pár tipů, aby to omrknul :).

 

Dík :)

Upraveno uživatelem KFL
  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno
Sice nejsou přímo letecké, ale hezčí jsem zatím neviděl. A šéf může jít na vyšší úroveň.

Dělají se na kovu? Vím, že je prodává Viktor (myslim) ..

Odesláno

Fáze pro něj bude úplně zbytečná, jeho rozčiluje, když si musí měnit jednou za dva měsíce ručně datum :). Ale moony s datumem mu určitě doporučím taky :).

Odesláno

Na těch se to mění jen zmačknutím zapuštěnáho čudlíku zboku pouzdra, opruz to není...

 

Na druhou stranu, Omegy už má a 100 tis je slušná částka na základnější model vyšší značky.

Odesláno (upraveno)

Myslím, že výborně vyhovují opravdu rolexky, nejlíp asi ty nové datejust II, a šafky, jenže kdyby chtěl rolexky, omegy, nebo šafky, tak si tě na kobereček nezavolá a jde si je koupit k bechyněmu, dušákovi a tak. Chce něco extra, chce se nechat překvapit, opravdu poradit od fanouška.

 

Takže zkus paneraie, grahamy, vulcain, arnoldy, ukaž mu prodejnu GP, navrhni JLC, zaveď řeč na prim , taky se vytas s Glashütte - jinak budeš za střelivo, co ten firemní comp zneužívá opravdu na nic. :) -(nadsázka). A zanedlouho je tu další člen a už se těším, čím za půl mega se bude právem chlubit !!

Upraveno uživatelem cigi
Odesláno
Myslím, že výborně vyhovují opravdu rolexky a šafky, jenže kdyby chtěl rolexky, omegy, nebo šafky, tak si tě na kobereček nezavolá a jde si je koupit k bechyněmu, dušákovi a tak. Chce něco extra, chce se nechat překvapit, opravdu poradit od fanouška.

 

Takže zkus paneraie, grahamy, vulcain, arnoldy, ukaž mu prodejnu GP, navrhni JLC, zaveď řeč na prim - jinak budeš za střelivo, co ten firemní comp zneužívá opravdu na nic. :) -(nadsázka).

:lol2: Je tady o tom zmínka někde ve vlákně, myslím o VIP: Bojím se, že s primkama by chudák šéf byl v záři světových reflektorů v lepším případě za TRTKA nebo POŠUKA, v horším za MAMRDA.

Odesláno (upraveno)
:lol2: Je tady o tom zmínka někde ve vlákně, myslím o VIP: Myslím, že s primkama by chudák šéf byl v záři světových reflektorů v lepším případě za TRTKA nebo POŠUKA, v horším za MAMRDA.

ale z celosvetoveho pohledu muzou byt primky zajimavejsi nez vyse uvedene slovutnejsi a znamejsi znacky. kupr diplomat v bilem zlate....

Upraveno uživatelem HROCH

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...