Filip.J Odesláno 22. září 2015 Nahlásit Odesláno 22. září 2015 Dnes ráno těsně po deváté v červeném metru: Chlapík v černých tesilkách a tmavé proužkované košili, na ruce Navitimery - tipuju značky Breitlingen, na nápis jsem sice neviděl, ale na namalované ručky na subcifrech ano.
Chorche Odesláno 23. září 2015 Nahlásit Odesláno 23. září 2015 V práci je to hodinkově bída, ale dnes překvapil jeden z kolegů, na jehož zápěstí jsem zahlédl SKX009 na jubilee tahu.A včera na korejském kolegovi Monstra.
rooosta Odesláno 23. září 2015 Nahlásit Odesláno 23. září 2015 Dnes na jednom nemenovanom FB profile TH M - trochu divné sa mi zdajú... ?
safi Odesláno 23. září 2015 Autor Nahlásit Odesláno 23. září 2015 Konference projektového řízení, dnes a zítra, hotel Barcelo. Hodinkově nic moc - pouze jedny Béčka Colty na tahu.
AndyAaron Odesláno 23. září 2015 Nahlásit Odesláno 23. září 2015 Ja dnes v metru potkal cernocha s petkovejma Seikama na ruce, nevim presne model, pouzdro tvaru jakoby 70. - 80. let, cerny cifr, stribrne indexy. Prekvapilo me, ze i tech cca 38mm vypadalo na jeho tlape uplne v pohode. Bylo ale videt, ze hodinky neco zazily, poskrabane sklicko, tah mel u horni stezejky jen stredni dilek... Chytl jsem se za drzak vedle neho tak, aby vykoukly z pod kosile moje monstra a cekal jsem na reakci. Nic. Kozu jsem nezkousel, snazil jsem se zachytit aspon nejaky ocni kontakt, ze bych se ho na ne zeptal a zase nic. Asi to moc chrnonomagor nebyl.Pak v kanclu jsem narazil na naseho sefa, tak jsem se ho konecne mel sanci zeptat na cerna monstra. Rikam "Nice Monster" a pokyval hlavou smerem k jeho ruce. Tak se otacel na co kyvam, nez si uvedomil, ze na hodinky. Ukazoval jsem mu svoje oranzove, rikal, ze ty ma taky, ale zrovna co se tyka dalsi debaty na tohle tema moc hovorny nebyl. Hned stocil rec na praci...
Karussell Odesláno 23. září 2015 Nahlásit Odesláno 23. září 2015 Kolega včera funglovky UN Maxi Marine s modrým cifrem, tak jsem mu je pochválil
svobod3 Odesláno 23. září 2015 Nahlásit Odesláno 23. září 2015 je to pravdepodobne. Bud presne tyto nebo stejna modelova rada. Precejen abych se priznal jsem vic koukal po slecne:)Sent from my iPhone using TapatalkTak to může být moje:)
foldes Odesláno 23. září 2015 Nahlásit Odesláno 23. září 2015 Tak to může být moje:)Tak pokud jsem vazne videl tvoji, tak at v pripade jednoho ci druheho druhu vztahu gratuluju:). A na dalku sorry za cumendu.
Graph Odesláno 24. září 2015 Nahlásit Odesláno 24. září 2015 Ja si dnes u kolegy vsiml Prim Sport. Vubec nevim, jaky konkretne- bylo to moc z dalky, ale potesilo me to, protoze u nas v praci je to hodinkove bida.
safi Odesláno 24. září 2015 Autor Nahlásit Odesláno 24. září 2015 Konference projektového řízení, dnes a zítra, hotel Barcelo. Hodinkově nic moc - pouze jedny Béčka Colty na tahu.Druhý den konference a další dvě Béčka Colty. Celkový stav: 2 modré, jedny černé
Xenomorfus Odesláno 24. září 2015 Nahlásit Odesláno 24. září 2015 Dnes cca 12:45 Ostrava Zabreh, krizovatka Vyskovicka/Jugoslavska (u Lidlu), stribrny Peugeot 407...hodinky sem nevidel, ale samolepku Chronomagu na kufru ;-).
addalbert Odesláno 24. září 2015 Nahlásit Odesláno 24. září 2015 Já nevím. Něco by se nemělo překládat....
prischera Odesláno 25. září 2015 Nahlásit Odesláno 25. září 2015 Frantík prej dostane novýho služebáka, když je ten ambasador. Už na něj čeká u Koscomu
kuko Odesláno 26. září 2015 Nahlásit Odesláno 26. září 2015 Dnes v Dubai Mall,len pre fajnsmekrov,a maju aj zlavy...
organic Odesláno 26. září 2015 Nahlásit Odesláno 26. září 2015 To pod cifrem je krb nebo skrinka na gramodesky? Misto tohohle kusu nabytku bych radsi neonovej jukebox.
Frantik Odesláno 26. září 2015 Nahlásit Odesláno 26. září 2015 Frantík prej dostane novýho služebáka, když je ten ambasador. Už na něj čeká u Koscomu image.jpegTy vole!!!!! U toho se musim vyfotit :-)
azeppelin Odesláno 27. září 2015 Nahlásit Odesláno 27. září 2015 Nezapomeň při focení na tu čupr ambassadorskou čepici.
Zdeneli Odesláno 27. září 2015 Nahlásit Odesláno 27. září 2015 Včera dopoledne v šatnách na hokejových halách v Brně. Tatínek co převlíkal kluka, podle času asi malej komeťák, Rolex Yacht-Master.
Frantik Odesláno 27. září 2015 Nahlásit Odesláno 27. září 2015 Nezapomeň při focení na tu čupr ambassadorskou čepici.Tak to je jasny, nejsem zadnej amatér :-)
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se