Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Sarka Farka napsal:

diky kolegovi @African jsem si o vikendu pripomnel Lost HIghway a objevil tam tuhle celkem nenapadnou skladbu od Smashing Pumpkins, kterou ted nemuzu dosta z hlavy :)

 

Je to výborný soundtrack a na desce úplně luxusní zvuk, hned jsem objednal na zkoušku LP Rammstein i přes to, že je mám pomalu komplet na CD, crazy 😅 Film mě opět rozsekal, mám na cestě Mulholland Drive BR, a strašně rád bych i soundtrack. Nemá někdo ponětí, kde by se dal na sehnat vinyl? Nějaké nové kousky jsem objevil pouze v US.

a15478290961056640785.jpg

mulholland-drive-blu-ray-cesky-dabing-i-titulky-110327752.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Frantik napsal:

No ok. Snad to Brian jeste da. S tim Axlem to bylo velký spatny. ja uz je teda videl 3x v komplet sestave, takze uz asi nepojedu, ale aspon pulka sestavy je fajn 🙂 

Já jsem je viděl právě jenom s tím Axlem 🤷‍♀️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 2. 2024 v 17:33, patprom napsal:

Soundtrack na úterní podvečer jak vyšitý 🙂 

 

 

IMG_5246.jpg

Tak pohled na toto album vyvolal flashback jak sviňa ... je to už cca 40 let, ale stejně si to pamatuju ... jako středoškolák jsem dorazil domů po půlnoci, nastartoval Tesla NZC (asi 431), nasadil šitová polská plastová trapně červená sluchátka s papírovou membránou a ohulil skladbu Living in America ... po chvíli jsem si říkal tvl to je šmejd, hraje to nějak potichu, takže volume ještě kus doprava ... no a pak už jen nechápavé obličeje rozespalých rodičů ve dveřích pokoje ... zapomněl jsem přepnout výstup, celou dobu to řvalo z beden a sluchátka mlčela 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Duke650 napsal:

Tak pohled na toto album vyvolal flashback jak sviňa ... je to už cca 40 let, ale stejně si to pamatuju ... jako středoškolák jsem dorazil domů po půlnoci, nastartoval Tesla NZC (asi 431), nasadil šitová polská plastová trapně červená sluchátka s papírovou membránou a ohulil skladbu Living in America ... po chvíli jsem si říkal tvl to je šmejd, hraje to nějak potichu, takže volume ještě kus doprava ... no a pak už jen nechápavé obličeje rozespalých rodičů ve dveřích pokoje ... zapomněl jsem přepnout výstup, celou dobu to řvalo z beden a sluchátka mlčela 🙂

Tak presne toto sa stalo na tesláckom gramci aj mne. Zabudol som vypnúť reproduktory. Počúval som Iron Maiden Powerslave a tešil sa, aké majú tie DDR slúchadlá slušné basy. Z omylu ma vyviedla vydesená matka, rozraziac dvere izby. Strhol som z uší slúchadlá, že čo sa deje a basov bola stále plná izba. Ten jeden leopardí skok z polohy ležmo rovno ku gramcu si dosť dobre vybavujem ešte dnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně je sranda co všechno se dalo dřív použít jako zesilovač. My jsme s kámošem ve 14ti založili kapelu, s tím že jme měli jednu Jolanu a páskovej magneťák Tesla kterej naplno docela slušně zkresloval. Jeden z nás hrál na kytaru a druhej mlátil kovovou tyčí do kotouče zapnutý brusky. Jediný co nás zajímalo bylo, jak daleko je ten bordel slyšet, cca po dvou-třech zkouškách na nás přišel rozuřený kámošuv fotr a bylo po kapele 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pohled na toto album vyvolal flashback jak sviňa ... je to už cca 40 let, ale stejně si to pamatuju ... jako středoškolák jsem dorazil domů po půlnoci, nastartoval Tesla NZC (asi 431), nasadil šitová polská plastová trapně červená sluchátka s papírovou membránou a ohulil skladbu Living in America ... po chvíli jsem si říkal tvl to je šmejd, hraje to nějak potichu, takže volume ještě kus doprava ... no a pak už jen nechápavé obličeje rozespalých rodičů ve dveřích pokoje ... zapomněl jsem přepnout výstup, celou dobu to řvalo z beden a sluchátka mlčela

No teda, vykreslil jsi to tak reálně, že tu situaci úplně vidím


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak presne toto sa stalo na tesláckom gramci aj mne. Zabudol som vypnúť reproduktory. Počúval som Iron Maiden Powerslave a tešil sa, aké majú tie DDR slúchadlá slušné basy. Z omylu ma vyviedla vydesená matka, rozraziac dvere izby. Strhol som z uší slúchadlá, že čo sa deje a basov bola stále plná izba. Ten jeden leopardí skok z polohy ležmo rovno ku gramcu si dosť dobre vybavujem ešte dnes.

Powerslave je hodně dobré album, mám ve sbírce


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...