Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

V 12. 2. 2024 v 19:58, nickolas napsal:

Ne tak uplne. Angus, Brian, bubenici v zasade puvodni. A basak je z rodiny. Ale mi sedesatileti kamosi uz ani Briana neberou 🤷‍♀️

Ty máš starý kámoše, já zas malýho kluka, kterýho to kupodivu bere. Ve 4. tř. si je sám od sebe vybral na referát na hudebku. Když jsme teď o tom tour začali doma mluvit, tak se furt tak zasněně usmíval...

Nakonec podlehla žena, že nám to koupí, nebudeme jí otravovat se žvaněním, jak by se nám to líbiilo a ještě bude mít za vyřízený letošní narozky a svátky. Za mě dobrej deal ;-).

Prodej začal dnes ráno a lístky hoří před očima. Kvlůi klukovi (a možná i mně 😉 ) jsme nakonec vzali sezení.

Uf, takže to máme

image.png.bd5ed3379af6ae4a450dc9bfc615b7b8.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem v Sonu na Bélu Flecka a bylo to studeně dokonalé. Zvuk dokonalý, seděli jsme hned za zvukařem. Tenhle sál se Brnu povedl, to není žádné Starobrno, to je špička. Už na Patu Methenym jsem si to vychutnal. Co koncert tam to zatím audiofilský zážitek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to byl Besední dům Filharmonie. Dvanáctá řada uprostřed, za malým pódiem varhany, na pódiu křídlo Steinway, akustická baskytara, loutna a hrnek čaje. Magické ticho půl sekundy po doznění každé skladby, pak vřelý aplauz vnímavého publika. Párkrát husina, 3x mi něco spadlo do oka, 2x potlesk ve stoje... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná někdo znáte...progrockově - muzikálové zpracování Války světů z roku 1978 s geniálním vyprávěním v podání Richarda Burtona, zpěvem Phila Lynotta a dalších vynikajících jmen. 

Objevil jsem dnes v bazaru s deskami. Nekupte to za pouhá dvě kila, taková krása.

IMG_5273.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, patprom napsal:

Možná někdo znáte...progrockově - muzikálové zpracování Války světů z roku 1978 s geniálním vyprávěním v podání Richarda Burtona, zpěvem Phila Lynotta a dalších vynikajících jmen. 

Objevil jsem dnes v bazaru s deskami. Nekupte to za pouhá dvě kila, taková krása.

IMG_5273.jpg

Fajnový 👍 Asi máš nějaké možnosti čištění, když kupuješ starší pecky, já jenom že mi to nedávno nabídl musicrecords.cz. Čištění i rovnání v peci.

Já se klepu na Jourgensena, mám Ministry defakto komplet na CD, tentokrát bude vinyl :punk:

7183j2jul4l-sl1500.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajnový  Asi máš nějaké možnosti čištění, když kupuješ starší pecky, já jenom že mi to nedávno nabídl musicrecords.cz. Čištění i rovnání v peci.
Já se klepu na Jourgensena, mám Ministry defakto komplet na CD, tentokrát bude vinyl :punk:
7183j2jul4l-sl1500.thumb.jpg.747ae09073c8f2bc273e08cdea2d1ea5.jpg

Nemám, jen si vybírám desky v solidním stavu a vždycky před přehráním desku opatrně zbavím prachu a nečistot antistatickým kartáčkem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je jen málo současné produkce na deskách, které si kupuju. Mám rád staré kousky ze 70 a 80 let (sem tam i 90), ze kterých sálá historie.

Tahle deska z roku 1981 patří k mým nejoblíbenějším, Není na ní jediné slabé místo 🤟

 

IMG_5275.jpg

IMG_5276.jpg

Upraveno uživatelem patprom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...