Přejít na obsah

Co na nich všichni máte?


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

No tak to me, jako taky na pravo orientovaneho, zrovna na Roladach moc netankuje. To nejsou moc socialne demokraticke hodinky. Zda se mi to jako krasne oziveni na lyzarskou dovolenou. Presne takovou oranzovou mam podsivku perovky. Batoh mam rudy a taky mi to nepripomina bolseviky. Asi bych spise preferoval oranzove Nato, nez gumu, teda urcite, ale slo mi o tu veselou kombinaci bile a oranzove sladene s tou gmt ruckou.<br />

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to me, jako taky na pravo orientovaneho, zrovna na Roladach moc netankuje. To nejsou moc socialne demokraticke hodinky. Zda se mi to jako krasne oziveni na lyzarskou dovolenou. Presne takovou oranzovou mam podsivku perovky. Batoh mam rudy a taky mi to nepripomina bolseviky. Asi bych spise preferoval oranzove Nato, nez gumu, teda urcite, ale slo mi o tu veselou kombinaci bile a oranzove sladene s tou gmt ruckou.

 

ruda me nepoburuje, oranzova ano. proto jsem taky prodal plastiki - oranzovy a malosvitici indexy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se budu vyjadřovat k původnímu tématu, tak já jsem Rolex nikdy v lásce moc neměl, ale naopak jsem si je zamiloval až poslední dobou. Sám ani nevím kvůli čemu a z celý škály jejich hodinek se mi líbí jen Milgauss (spíše vintážní) a Oyster perpetual date. O to víc ale po nich toužím a do budoucna to je můj výběr číslo 1. Takže netoužím po mnoha komplikacích, který třeba umí ostatní firmy, ale po kvalitě, tradici, historii a to Rolex splňuje. S tou cenou je to trochu horší, to je pravda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raz darmo, Rolex je pojem a tradícia, pozná ich skoro každý. Tak ako šaty, auto aj hodinky dopĺňajú osobnosť človeka (navonok). "k mojej osobnosti by kraaasne pasovali YACHT-MASTER II" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raz darmo, Rolex je pojem a tradícia, pozná ich skoro každý. Tak ako šaty, auto aj hodinky dopĺňajú osobnosť človeka (navonok). "k mojej osobnosti by kraaasne pasovali YACHT-MASTER II" :-)

Nazev Rolex pozna skoro kazdy, hodinky nepozna temer nikdo (minimalne v nasi casti sveta).

 

mas labute nebo bazar? :) just kidding, me sa tiez paci..

Hehe, mne YMII taky ladi spis k tem kolotocum :). Jsou to snad jediny R., ktery se mi vyslovene nelibi...

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě Rolexy taky hrozně nebaví, takže tu mánii taky nechápu. Ale co člověk, to názor, takže pokud majitelům dělají radost, je to jen dobře.

K tomuto znovuotevřenému tématu bych řekl jen tolik, že po téměř 4 letech jsem konečně přišel na to, co na nich je, a koupil je.

 

A co na nich je? Jsou prostě boží :).

post-6759-0-86869300-1395238544_thumb.jpg

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolex mám rád pro minimum změn a velkou opatrnost při oněch změnách. Stačí porovnat např. řady Seamaster 300 a Submariner - ty rolexy jsou vlastně furt stejný :-) Jako např. židle od Ray a Charlese Eamsových z roku 1950 - furt stejný :-)

 

Takže Suby a Eams plastic chair 

post-65-0-75237300-1395240544_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...