Přejít na obsah

MILUJEME ADRENALIN!!


Doporučené příspěvky

Jop kluci, byla to parádička, doporučuji :cheers:  Na prd je, že jsi jdu za pár dní dělat kurz a chci skákat sám, až tak mě to chytlo :clap: Na prd proto, že mladá moc nesouhlasí a rafli jsme se... No, aby řeč nestála, a vzpomněli jsme si na heslo joutůb, tak si dáme druhé videjko, vlastně kvůli kterému jsem zakládal tohle vlákno - RSA, highest bungee in 2010 - 216m (jo a sledujte kluka, jak se mu líbí Tágy, asi nějákej Chronomagor :lol2: )

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Afri dost dobry! Pekne si uzivas zivota...kdyz clovek muze, tak by mel! Na bungee jsem nikdy nemel odvahu. Ta dira tam je pekelna!

Ale na vojne jsem si aspon skocil. Sice zadny volny pad, klasika na zadrzku, z nakych 800 metru...ale zato rovnou sam ;) Ale jak zminujes tu rec po doskoku, ten adrenalin cloveka uplne zblbne. Pri prvnim skoku s nama sel i nas novy velitel roty, taky na jeho prvni. Sli jsme ve stejne varce a jak uz jsem byl dole a vymotaval se ze snur, dopadal zrovna i on. Malem mi dopadl na hlavu, tak tak jsem uhnul. A jak dopadl, hulaka na me "tak co pi.o?" A ja na nej "super pi.o!!!" Oba huby od ucha k uchu, ruce jsme si podali, po zadech poklepali. A to jsme se predtim, ani potom nemeli zrovna v lasce. Ale tahle chvilka, ten zazitek a ten adrenalin, nas v tu chvili spojili, tak se na nejakou vojnu nehralo...aspon tech par okamziku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Po tom lítání na padáku sem hodím něco lehčího :) , na Dalešické přehradě jsme měli minulý víkend lanovku ze skály, 45 metrů nad vodou, dlouhá kolem 350 metrů, moc hezká vyhlídková jízda, na Kienovu houpačku už jsem se nedostal, ta čeká na příště  :clap:

post-12657-0-33625400-1405796407_thumb.jpg

post-12657-0-19777400-1405796455_thumb.jpg

post-12657-0-60834200-1405796559_thumb.jpg

post-12657-0-69171700-1405796571_thumb.jpg

post-12657-0-27885400-1405796581_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...