Přejít na obsah

MILUJEME ADRENALIN!!


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Nevim kam to pro Africana nejlepe dat, ale snad tohle vlakno je taky ok. Mozna to sleduje, ja na to narazil dneska ve zpravach. To videa pod fotkou je sileny..to bych nikdy nedal...jsou to neskutecni machri.

 

Climbing Dawn Wall

 

img_8390smaller_custom-cf8c9ad56d1e373c2

 

https://www.youtube.com/watch?v=fANAk7UC6rg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Machri to sú, klobúk dole. Ja vám tu ale pripomeniem ďalších, zo skoršieho obdobia skalného lezenia, ktorí sa silno zapísali do totálneho free solo lezenia = Patrick Edlinger, Maurizio Zanolla zvaný Manolo. Až tam nech sa vám potia dlane :)

 

http://youtu.be/b_yiWIXBI7o

http://youtu.be/IJ4KSZ_yx84

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Trochu to tady opráším, letenky na Zéland jsou na cestě tak už pokoukávám co by se tam dalo zase vymyslet  :clap: Naposledy jsem tam dal brutální jump z 5km, no a teď jsem našel tady tu srandu  :punk: Přelet na Mt. Cook, radši bych si ho vylezl, ale bojím se že nebudu mít dostatek času, no uvidíme. Líbí?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se máš enslow, tipuji že máš to štěstí a držíš knipl,že? :-) Kuncák7, to víš že na tebe budu myslet chlapíku, je blbé že budu mít málo času, na Mt.Cook tři dny, což znamená si vzít vrtulník do základního tábora pod stěnu a to vyjde sakra sakra draze. Ale jsem na začatku, mám se sejít s pánem který ho vylezl a prozradí mi nějaké tipy,tak třeba se poštěstí :-) Už jenom ten plachťák je 700 NZD, pro nás socky žádná prdel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak mě přišla první nabídka na Mt. Cook a čekal jsem tedy vysokou cenu ale určitě ne šílenou - 4800 USD  :eek: To je konec, za ty prachy můžeš žít pět let v Himalájích  :lol2: No nic, dáme nějáké treky a pěkně ti to tam nacvakám....

 

Libi. Afri musis ho vylezt a hodne fotit :-). Ty vis proc. Ocekavam zpravu z cesty :-). Pls.

 

post-364-0-89649100-1448789191_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem se kousnul do zadku, rozhodl se že IWC ještě počkají a začal organizovat výstup na Mt. Cook. A když už to skoro je, milion emailů, tak mi pán organizátor napíše že si musíme uvědomit, že tam je velmi nestabilní počasí, minulý rok lezlo pouze 20% přihlášených skupin a že v případě neuskutečnění výstupu z důvodu špatného počasí nám nevrátí ani korunu  :frusty: Ach jo, tak co jako, sice jsme se dostali na 4000 USD, ale riskovat že tam budeme někde tři dny popíjet a koukat z okna? To je krach.....ještě stále řešíme refundaci, ale nikomu se do toho moc nechce, aspoň náhradní program nějáký, aspoň něco málo prostě za ty prachy  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem dnes našel mezi fotkami z dovolených ... GoPro video z potápění na BoraBora (je tedy vidět, že první GoPro byly docela špatný :( )

 

Šnorchlování se žraloky ... adrenalin dobrý, přestože žraloci měli jen kolem dvou metrů. Na ruce DeepSea ... :)

 

 

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...