Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Při velkých mínusech dám autu půl minutky a jedu klidnou jízdou, než se auto zahřeje. Jinak dobrá zpráva pro Evropu a fanoušky Mitsubishi, vypadá to že na evropském už takto vcelku osekaném trhu zůstane. Vypadá to i na představení nového Outlandera, to bylo fajnový, protože se jedná o povedené rodinné auto do nepohody :guitar: Jinak já stále happy :punk:

DSC_0500_1.JPG

2021-mitsubishi-outlander-render.jpg

exterior-and-interior-2021-mitsubishi-outlander-phev-range.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, JoyStick napsal:

Když už si vytáh Vaculíka - máte někdo zkušenost s timdle?

Podľa toho, čo ťa zaujíma. Vlastnú 150-ku nemám, ale s požičanými som najazdil celkom dosť, ale na Islande - podobné skôr okreskám a ľahším až stredne ťažkým terénom. Ten updatovaný motor mala iba jediná, a na nej som zrovna veľa nenajazdil.

Posledného pol roka chodím po bazároch, jednu jazdenú vyberám kamarátovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, wawrik napsal:

Podľa toho, čo ťa zaujíma. Vlastnú 150-ku nemám, ale s požičanými som najazdil celkom dosť, ale na Islande - podobné skôr okreskám a ľahším až stredne ťažkým terénom. Ten updatovaný motor mala iba jediná, a na nej som zrovna veľa nenajazdil.

Posledného pol roka chodím po bazároch, jednu jazdenú vyberám kamarátovi.

Zajímá mě, to co je v tom videu. A reálný zkušenosti, nejen jak napsal Renda, nějakej šmoula co vychvaluje v každym videu něco jinýho. Lanďáky mám v hlavě jako nezničitelný auta, ale obecně modernu fakt nemusim, takže to po technický stránce nesleduju, nevím tedy zda se tam něco sere nebo je to fakt neprůstřelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JoyStick Takto všeobecne som už niečo spomínal tu. Ak ti ide o spoľahlivosť, je úplne v poriadku, skôr ťa môže srať samotná jazda alebo pohodlie, občas aj niečo zavŕzga... Americké pickupy sú IMHO trochu iný svet.

Nie že by sa tam z času na čas niečo neposralo. Predchodca (J12) mal problémy so vstrekovačmi, občas sa objavil aj u prvých 150-tok. Alebo  nezapadá centrálna či zadná uzávierka, kvôli elektromotoru. No celkovo sú tie autá veľmi robustne navrhnuté, vydržia ťažké podmienky aj dlhodobo, najmä keď nebrodíš.

Ale opakujem - nikdy som žiadnu nemal, ja mám kilo (LC100). Dosť som kecal so susedmi (tu je 120/150 niečo ako v CZ Octavia) a s miestnymi servisákmi, skús prípadne nejakého u teba, určite poradí konkrétnejšie.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je práve ten landcruiser, ktorému sa treba vyhnúť, ak človeku ide o dlhodobú spoľahlivosť :D Teda dízel, benzín neviem.

Edit: Aha, až teraz sa načítala aj fotka... To je UN? Nie je tam nejaké špeciálna verzia pohonu? Za čias LC100 u UN používali zjednodušenú LC105 - pevná predná náprava, dízel bez turba, ambulance door etc.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wawrikTo UN nebude.. to by Lenin neměl kvéra na opasku a M4 na předním sedadle 🙂  

edit: pravě kouzlo té 200 bylo, že i při pancéřování to mělo stejné brzdy (technika snad z náklaďáku) i motor 🙂 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Lenin napsal:

V8 benzín, auto vážilo 4,5 tuny, takže spotřeba 20-40 l/100 km. Ale když vezmu v potaz, v jakých podmínkách to auto jezdilo, tak nás jedinkrát nenechalo ve štychu, neskutečně odolné auto. Pohon AWD.

To bylo opanceřovaný předpokládám.?

Jeden čas sem jezdil s panceřovanou vládní 7er, taky zajímavá zkušenost. Ale živit bych to nechtěl, už ty moje V8 2 a 2,5 tuny suchý mi stačí.

Bylo to nějak upravovaný motoricky, nebo standard v8 2kilo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okej a z tvýho pohledu lepší benzín nebo nafta? Páč ten argument co Vacul měl v tom videu neni úplně mimo místu a pokud ten samočistící cyklus funguje fakt bez problémů a pátej střik tomu pomáhá, tak bych možná volil i toho ropáka, byť je nemám rád. Na práci mi to přijde lepší volba ten krouťák.

Co Ty na to, jak zkušenej harcovník těhle povozů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to byl dotaz na mě, tak já bych v našich podmínkách asi volil naftu. Zejména pokud to auto bude na práci. Kluci tam jezdili i s naftou a nevím, že by měli nějaké problémy. Já byl sice radši, že mám benzín, ale to bylo dáno místními podmínkami a tím, že to nešlo z mojí kapsy... 

Ale nejsem odborník na tyhle auta a motory, my řešili primárně jiné problémy. A i když teď jezdím v jiném autě, po Bestii se mi stýská 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...