Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, eLzyx napsal:

nějakou zajímavou verzi? 

Zajímavá je stavem a historií, ale jinak fTDi. Nešlo mi o motor, ale o stav. A s T5 i eRkama jsem se vyřádil v minulosti. Za mě ale největší držák byla klasická atmosféra 125kW. Taky jsem s ní projel Rumunsko a Bulharsko a mám na ni i super vzpomínky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky paráda. Pro 9-3 mám slabost. Docela zvažuji, že by nebylo marné pořídit si to v kabriu

Xenomorfus: jj, občas se tam vyskytuji. Už tedy ne tak, jako kdysi, kdy jsem tam seděl den co den (skoro)

Sphinxx: sice nejsem na diesely, ale vzhledem k tomu, že většina 850 TDI byla dojeta do smrti, tak pokud někdo udržuje jeden vyšlechtěný kousek, tak taky smekám. I ty jsou zapotřebí pro uchování historie. Já se snažím repasovat svojí T-5R do původního stavu také, což znamená, že budu muset nechat udělat celolak. Původní barva auta byla žlutá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, TLD napsal:

Davide, mel sem moznost se svezt s benzinovou 76kou,jen on road, jede to krasne, jak pise wawrik, bez vibraci, spotreba neni az tak rozdílná,

Nemáš nejaké info, koľko to papá v bežnom teréne a pri bežnej asfaltojazde? Na kile sa to ráta ľahko - 12 l v meste, na diaľnici aj v normálnom netrialovom teréne 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, honza71 napsal:

Na dva dny mam pujcenou tuhle potvurku. Ani si nechci predstavit, co umi ctyrlistek 😀 

 

IMG_20210318_075040.jpg

Veloce benzin ? Krásný auto Italové tohle prostě umí, jen na ty černý kola si ne a ne zvyknout 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, honzyk napsal:

Veloce benzin ? Krásný auto Italové tohle prostě umí, jen na ty černý kola si ne a ne zvyknout 🙂 

Jj, Veloce benzin. Mne se ta cerveno cerna kombinace libi. Svezeni je to pekny, krasny to auto je moc, ale ... 😀

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, honza71 napsal:

Jj, Veloce benzin. Mne se ta cerveno cerna kombinace libi. Svezeni je to pekny, krasny to auto je moc, ale ... 😀

Ale čo? Veď to auto okrem spotreby snáď nemá slabú stránku :D

DSC08382.thumb.jpg.a876cc4b28d56768d835e7f07211bf6f.jpg

  

před 43 minutami, TLD napsal:

Wawrik, prej 12-13,jak tomu das na dalnici vic jak tech 130 circa tak to leti nahoru... 

Jasné, nečakal by som iné, to aj na kile. Ale vážne to vie v teréne (bežnom) jazdiť za 13 l? Čo som občas nejaký benzín zobral vyvenčiť do vnútrozemia (kilo, Ford Explorer, LC120...), tak to v pohode liezlo ku dvadsiatke, v tom lepšom prípade.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, wawrik napsal:

Ale čo? Veď to auto okrem spotreby snáď nemá slabú stránku :D

DSC08382.thumb.jpg.a876cc4b28d56768d835e7f07211bf6f.jpg

Tak na hrani to opravdu chybu mema 😀 

Cena, spotreba a mala prakticnost v porovnani se soucasnym autem (Outlander) to auto jako mozneho nastupce diskvalifikuji. 

Ale vzpominat budu rad. Fakt  je to zabavny auto.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...