Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

V 27. 7. 2024 v 23:58, uff napsal:

Nevim, jak u toho nejnovejsiho, ale u zeny 3er mi prijde v komfortu ten podvozek vyrazne houpavejsi a kdyz to trosku vynese, tak mi to prijde hodne neprijemny...

Ale proti gustu... 

Jinak ja jsem se uz slovy rodiny defitivne posral, viz ma posledni akvizice...

20240727_101540.jpg

924 nebo 944? Motorizace? Neposral...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes navsteva koupaliste ;-). Kdyz sem docouval mezi stanek a tobogan, tak mi mistni pracovnik potrasl rukou, ze pry dobry ;-). Mezi podiem a schudkama bylo na kazde strane asi 5cm... Sem si rikal, jestli spis nepovoli ta hrana koupaliste. Prece jen se s tim asi uplne nepocitalo pri stavbe ;-). 

 

Resizer_17237141203755.jpg

Resizer_17237141136303.jpg

Resizer_17237141082251.jpg

  • Dát hlas 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Xenomorfus napsal:

Dnes navsteva koupaliste ;-). Kdyz sem docouval mezi stanek a tobogan, tak mi mistni pracovnik potrasl rukou, ze pry dobry ;-). Mezi podiem a schudkama bylo na kazde strane asi 5cm... Sem si rikal, jestli spis nepovoli ta hrana koupaliste. Prece jen se s tim asi uplne nepocitalo pri stavbe ;-). 

 

Klobouček! 👍 Ad hrana: nahoru nepoletíš a dole tě najdou… 🤭

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, kluci. Nicmene se solem je to bez problemu. Kdyz neco podobneho couvu s tahacem privesu a vlekem s tankem a cele to ma 80 tun, to uz musim kazdy pohyb volantem zvazovat 3x ;-).

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes navsteva koupaliste ;-). Kdyz sem docouval mezi stanek a tobogan, tak mi mistni pracovnik potrasl rukou, ze pry dobry ;-). Mezi podiem a schudkama bylo na kazde strane asi 5cm... Sem si rikal, jestli spis nepovoli ta hrana koupaliste. Prece jen se s tim asi uplne nepocitalo pri stavbe ;-). 
 
Resizer_17237141203755.jpg.4e82dce3a40be27965035397e7c8a221.jpg
Resizer_17237141136303.jpg.e7b7551fcb1e51903cf31f3cf6c4b9d9.jpg
Resizer_17237141082251.jpg.8aaa1d6a29f6a5741ed708c2404ec383.jpg
profesionální práce. Bohužel dnes se běžně neumí couvat ani s osobákem.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, safi napsal:

Ano, Myšáci jsou nej 🙂 Škoda, že nemáš bílou kapotu....

Tak tuzing 🤔😀 

Jen rýpnu "kdyby pánbůh chtěl, aby se jezdilo v Mitsubishi (doplň cokoli) nedal by nám Toyotu" 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, DavidLC napsal:

Tak tuzing 🤔😀 

Jen rýpnu "kdyby pánbůh chtěl, aby se jezdilo v Mitsubishi (doplň cokoli) nedal by nám Toyotu" 😂

Ale jdi ty :thumbsup_anim: Každopádně Highlander je můj vlhký sen, po micině bych se ho nechal líbit :punk: Na druhou stranu jsem vůbec třeba nepochopil Corrolu, tu jsme letos chtěli kupovat a velké zklamání tedy....odhlučnění alá Dáčia, masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...