Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Pcho/Ava: To jsou vase garazova stani, nebo si to pronajimate? Nevite o necem zajimavem v Praze... resp. zajimavejsim nez mam ja, tj. min jak 2.300,- mesicne...?

To: Pirx:

 

Jsou to pronajmutá garážová stání listopad-duben pro dvě auta za 2500/měsíc (dvě auta dohromady) Je tam možnost zásuvky na dobíječku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To TLD a CEGY (nejdou mi citace) Jj, kilča jsou drahý, ale svým způsobem to logiku má (chce to zkusit  :) )   70ky nakonec na tom nejsou jinak :-) 200ka je super, ale znám pár lidí co radši dalo ranec za poslední 100ku a mají klid "nafurt" (stejně jako 70ka).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Měl jsem možnost si na letišti ve Frankfurtu prohlídnout BMW i8. Jak mě tyhle auta moc neberou, tak musím říct, že to je fakt pecka. Opravdu krásné auto. 

je to uplne ine auto, asi zaciatok novej doby.

vcelku ho dost chvalia a rad by som sa v tom previezol

 

Ahoj Ava, 5GT je vlastne kombinacia rady 5 a 7 a prave miesto vzadu na sedenie je velka vyhoda tohoto velkeho hatchbacku, ale pre divny desing je to jeden z velkych prepadakov znacky a dlho vahali, ci vobec to nadalej vyrabat.

ale viem si to predstavit s pod ruky za vyhodnu cenu moze byt fajn kupa, mne ale ten zadok velmi nesadol. Interier v pohode ( u mna klasicky stredovy panel s radiom neprejde)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

pre mna bol zazitok nova osma Audi, fakt zaujimave!

Matrix!

ILS doslova vyhladava priestory a je to az zabavne pozorovat, ako sa snazi riesit osvit vozovky a prepojenie cez pocitac a GPS...

 

som zvedavy na tkz. laserove svetla, este som nemal moznost... 

 

 

instant

 

ano, Lexus ma tiez vyborne vypracovane osvetlenie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc pekny kousek, mas fotku interieru a palubky? Ja ho teda kupovat nebudu (uz jedno nevyuzite SLK doma mam a porad se ne a ne odhodlat k prodeji), ale mel jsem ho na jeden den pujcene a ten interier (ten postribrenej plast madel apod.) se mi nepozdaval, mozna to byla jen nejaka spatna vybava...

Upraveno uživatelem uff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...