revue gt Odesláno 25. dubna 2018 Nahlásit Odesláno 25. dubna 2018 raději Šlágr Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
OndraPod Odesláno 25. dubna 2018 Nahlásit Odesláno 25. dubna 2018 (upraveno) Kočka na kerou se nedá šáhnout je na houby. Můj kocour sice řve, když mám potřebu ho ňuhňat když zrovna nemá náladu, ale tak je to jeho práce že jo, tak musí něco vydržet Já si taky na druhou stranu připadám jak kočičí posluha.Mainky jsou takovy dost casto, nase na sebe taky temer nenecha sahnout, ale pritom za mnou chodi jako pejsek a porad se drzi v tesny blizkosti, vylozene mazliva byva akorat po ranu, to se necha drbat a chovat a muze se zblaznit. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 25. dubna 2018 uživatelem OndraPod
ragu Odesláno 26. dubna 2018 Nahlásit Odesláno 26. dubna 2018 Mainky jsou boží, naše tomu mazlení taky zpočátku moc nedala, ale časem hodně zmazlivěla. Jinak jak jsem nikdy nebyl moc kočičí člověk, musím říct, že mi ta naše hrozně přirostla k srdci. Řešíme teď trochu problém - od soboty se chovala divně, schovávala se, tři dny nebyla na záchodě, včera veterinář zjistil, že má jednak v ocase srostlý asi tři obratle a navíc si ho asi narazila, takže bolí, je vychýlenej a nemůže ho zvednout. Dostala výplach, léky a v podstatě je to jenom čekání, jestli to přestane bolet a ocas bude ok, nebo v nejhorším případě amputace. Zatím to vypadá ok, ale měl jsem fakt na krajíčku a vlastně furt mám. Takže všichni kočkomagoři povinně modlit k bohu/rolexu/čemukoliv, aby byla v pohodě. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Klotzman Odesláno 26. dubna 2018 Nahlásit Odesláno 26. dubna 2018 Ta třetí fotka, kde není poznat kde končí kočka a začíná předložka, je dobrá. Držím palec ať to dopadne dobře. Hlavní je, že nejde přímo o život, však bez ocasu to taky jde, holt bys měl doma miniaturního rysa.
OndraPod Odesláno 27. dubna 2018 Nahlásit Odesláno 27. dubna 2018 Krasna cica, ma perfektni mimikry Drzim palce a preji brzke a uplne uzdraveni!
Garminak Odesláno 27. dubna 2018 Nahlásit Odesláno 27. dubna 2018 Náš kocour po kastraci. Asi něco hledá... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Lobber Odesláno 28. dubna 2018 Nahlásit Odesláno 28. dubna 2018 Cca po půl roce opět spolu... Tohle bude 4 denní peklo Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
martar Odesláno 20. května 2018 Nahlásit Odesláno 20. května 2018 Garfield je proti ní hubeňour. Ovšem až z ní těch pět nebo kolik koťat vypadne, bude zase twiggy... (a hele, klíště na krku, jdu ho vyndat!) Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
martar Odesláno 22. května 2018 Nahlásit Odesláno 22. května 2018 Tak přesně v termínu, čtyři kousky Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Návštěvník Zmizík Odesláno 22. května 2018 Nahlásit Odesláno 22. května 2018 Místo předení budou tikat.
Martin JJJ Odesláno 22. května 2018 Nahlásit Odesláno 22. května 2018 Dnešní setkání s cizinkou.... Dostala něco na zub a pak jsme se rozloučili..... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Klotzman Odesláno 23. května 2018 Nahlásit Odesláno 23. května 2018 Dnešní setkání s cizinkou.... Dostala něco na zub a pak jsme se rozloučili..... Ty ses rozloučil... Má v xichtě napsaný, že přemýšlí, jestli má smysl se k tobě nastěhovat.
Lobber Odesláno 27. května 2018 Nahlásit Odesláno 27. května 2018 (upraveno) Dnes mi proběhl mezi nohama kocour ven .... a zjistil sem, ze mu dávám asi málo masa :0D Vzal kanáry útokem :0D Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 27. května 2018 uživatelem Lobber
martar Odesláno 13. června 2018 Nahlásit Odesláno 13. června 2018 Prvorodička už se dala dohromady... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. A tady je její třítýdenní potomstvo. Snažil jsem se fotit co nejmíň nasladko, ale ono to nejde Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Garminak Odesláno 13. června 2018 Nahlásit Odesláno 13. června 2018 Já si objednal boty, a přišlo mi tohle. Tak nevím, jestli to mám reklamovat! :-) Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Frostie Odesláno 13. června 2018 Nahlásit Odesláno 13. června 2018 Já si objednal boty, a přišlo mi tohle. Tak nevím, jestli to mám reklamovat! :-)nereklamuj...
Povidláček Odesláno 13. června 2018 Nahlásit Odesláno 13. června 2018 Taky myslím, že je vše v pořádku... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Garminak Odesláno 14. června 2018 Nahlásit Odesláno 14. června 2018 (upraveno) Dobrá tedy. Leč nazouvat ji nebudu :-) Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 14. června 2018 uživatelem Garminak
Klotzman Odesláno 14. června 2018 Nahlásit Odesláno 14. června 2018 Dobrá tedy. Leč nazouvat ji nebudu :-)A nakonec proč ne... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se