Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Potěšilo mě, jak krásně dokážu ušetřit. Slintal jsem si ve vlákně o televizích a už už vybíral, když jsem si uvědomil, že barvy vidim mizerně a slyšim jen na jedno ucho, tak mě nějakej surround může políbit.

Su najednou bohaté :)

Naslouchátko tě vyjde o dost dráž  :lol2: .

Právě teď to vlákno sleduju taky a nasávám info, protože koupit něco musím. Jen mé znalosti nestačí ani k dotazu, takže jen čtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15.1. večer objednán nůž v japonsku a zaplacen Paypalem

16.1. to šoupl do pošty

21.1. dorazil do ČR

21.1. přes celnici (bez cla)

22.1. v 8:30 doručeno

 

Že si tady dost lidí stěžuje na rychlost pošty, tak mi to nedalo se podělit.  ;)

Ani ne celých 7 dní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ćeská pošta v tomto případě byla taky ok, nůž přiletěl kolem 15 h.

Ale když si vzpomenu, jak jsem minulý týden posílal přes přepážku příčníky, tak jde celý dojem z ČP do 3,14če :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

ne, holub :)

 

Ani ani :) sam som nechapal, vacsinou to trva 2-3 dni :lol2:

 

Vstup do krajiny prijímateľa
Včera 22:04
Výstup z krajiny podávateľa
20. január 2020 21:59
Príchod zásielky na výmennú poštu
20. január 2020 21:13
Zásielka v preprave
20. január 2020 14:29
Zásielka podaná na pošte Bratislava 14
20. január 2020 06:36
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabývám dojmu, že si pošta zaplatila lidi co jim budou psát všude na netu, včetně tohoto fóra; pozitivní až pohádkové bajky a báchorky o doručení zásilky . . .

 

 

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabývám dojmu, že si pošta zaplatila lidi co jim budou psát všude na netu, včetně tohoto fóra; pozitivní až pohádkové bajky a báchorky o doručení zásilky . . .

 

 

:D

Podle me je to soucast ruske dezinformacni valky. Pokud budeme lidem na netu tvrdit, ze posta dokaze dorucit balik pres pul sveta za 3 dny, tak opravdu nemuzou verit nicemu :-D Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14.1. Jsem posílal balíček s návrhy dopravního značení kolegovi do Zlatých hor (Jeseník), přes CP. Dneska si pro kopie radši dojel do Prahy osobně. Dle vyhledávání je balíček v Šumperku.

Rád jsem ho viděl :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...