Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Co blbnete, vcera byl jeste leden. Pokud od pulnoci nechlastste, tak jste v cajku...

Pulnoci? Tak jsem to zase posral.

Podle me jsou tyhle fb akce nesmysl. To je jen dalsi # na instagram. To je jak ty ruzne prekazkove behy, kde chodi lidi z fitek, co neumi behat. Bezi 6:30 na km a mysli si jak jsou drsni a skoro v SAS, stejne jak je ted kazdy mma zapasnik nebo aspon expert :)

Porad je to lepsi nez bezet s 130kg maraton (a myslet, jak je to dobre pro moje zdravi :) )

A se suchym unorem je to podobne. Stejne jak je kravina na mesic vynechat kokain a 1. dat 6 gramu :-D

A me stve koleno. Vcera jsem byl cvicit a protahovala se tam nejaka slecna. Ja bych temhle holkam dal dresscode, to je fakt nebezpecne, kdyz mas zrovna 160kg na zadech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poriadna hydraulicka stiepacka proste stiepe a limitom rychlosti prace je rychlost piestu a potom hlavne schopnost obsluhy tam spalky hrnut a tie rozstiepnute zas odpratat... na type dreva prakticky nezalezi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potěšilo mě toto,vypadá to že si ty Pateky koupím klidně i od překupníka :clap:  :lol2:

takovej email prostě potěší,prostě prachy zadarmo

 

Můj drahý,

Jsem advokátem advokáta Tonyho Manssy, usiluji o vaši důvěru, abych
požádal o fond dědického dědictví mého pozdního klienta, státní
příslušnost vaší země, která zde žila mnoho let v Lome v Togské
republice, ale bohužel zemřel se svým celá rodina při autonehodě, nese
stejné příjmení s vámi. Hledal jsem jeho rodinné příbuzné, aby
repatriovali jeho majetek, ale byli neúspěšní. Z tohoto důvodu je mým
kontaktem na vás, abyste zůstali jako zjevný dědic (Next of Kin),
abyste obdrželi jeho majetek v hodnotě 4 500 000,00 USD, který vložil
do banky před svou smrtí. Dokážete získat výše uvedenou částku na svůj
bankovní účet? Naléhavou odpověď od vás potřebujete pro více informací
prostřednictvím této e-mailové adresy: ( tonymanssa12@gmail.com )
Zašlete prosím následující informace:

1. Vaše celé jméno: .........................
2. Vaše číslo mobilního telefonu ...............

Čekání na vaši neodkladnou odpověď

S pozdravem
Advokát Tony Manssa
Hlavní prokurátor.
Lome - Togo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamaráda vykradli (to není to, co mě potěšilo, nebojte) a zmizely mu mimo jiné Breitling Navitimer  a představte si, četníci je našli v zastavárně a bude je mít zpět :eek: prý velmi slušné a akční jednání ze strany PČR. Klobouk dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rano dojdu do hokny, zapnu, a nic. A pak sem ho trebas hodinu premlouval. Pak dlouho v pohode.  A za par tydnu zas. Ted sem hop fakt vypinal/zapinal, vytahoval ze zasuvky, vypinal na zdroju a nic. Sem vcera rezignoval, vzal si do hokny notes, neska sem to este zkousel hodnekrat a ted se najednou chyt. Nevim, jestli deska, nebo co, vopravit se to asi da, ale po ty dobe si uz zaslouzim novej bych rek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si pred nekolika mesici koupil kurkumu. Ne prasek, ale ten koren nebo co to je. Koreni trochu na pytel. No a ztratil ten pytlik mezi korenkami. No neztratil, lezel tam bez zajmu. Opravdu hrozne dlouho. A pred 14 dny cumim, kdyz jsem to chtel vyhodit, ze na jednom tom spalku je vyhonek. Jak na cibuli. Tal jsem si rekl, ze takovouhle chut po zivote musim podporit. Prdnul jsem to substratu a kuk

 

0257efc6ce870e9ccade30eecb5046a9.jpgce3b9613cc426503c9335dc015bb7266.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš zamulčovaný? :D

 

 

To je vole nejaka kokosova drt. Pani to ma na kytky. Tak jsem to tam dal. Jako ze kokos a kurkuma. Ze bude jak doma v Indii, neasi

Ty vole to je zahradník!

Já bych tomu mohl i denně zpívat a zalévat to svěcenou vodou a vyrostlo by mi houno. Ani to ne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sabine - hlavní jistič preventivně shozen od neděle večer - na včerejšek jsem spal osm hodin a na dnešek deset. Megaluxus! A jako bonus "černá hodinka" pro děti, vyprávění, petrolejka, zkrátka ochutnávka života z doby předelektrický...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...