Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, childe napsal:

Existují jen v jednom exempláři takže rarita což vysvětluje tu cenu 🙂😀😁😂

Bert zmiňuje, že jich má za 3mega... 😉

Já měl akorát vnější část ciferníku v jiných TV modelech, kterých jsem se ve slabé chvilce zbavil (cca 20ks).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat na tyto primky, nejsou moje, ani o nich moc nevím. Byly vytvořeny dříve, nebo jsou udělaný teď na objednávku? Nebo fejky? Když tak, co je na nich blbě ?

Přidám fotku. 

S Bertovim svolením jsem je znovu umístil zde.

IMG-20240227-WA0000.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, revue gt napsal:

Chtěl bych se zeptat na tyto primky, nejsou moje, ani o nich moc nevím. Byly vytvořeny dříve, nebo jsou udělaný teď na objednávku? Nebo fejky? Když tak, co je na nich blbě ?

Přidám fotku. 

S Bertovim svolením jsem je znovu umístil zde.

IMG-20240227-WA0000.jpg

Je to novovýroba ELTON. Chtělo by to lepší fotku, ale nejpodobnější jsou jim tyto: https://www.prim.cz/prim-diplomat-2023-le

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Oskar napsal:

Je to novovýroba ELTON. Chtělo by to lepší fotku, ale nejpodobnější jsou jim tyto: https://www.prim.cz/prim-diplomat-2023-le

Děkuji, mě zarazilo, že to zpracování, je takové hrubé, na těch nožkách, jde vidět to frézování.

Někdo už tvrdil, že je to polský dovoz z Číny a montované v Polsku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta fotka je peklo. Přiznám se, že jsem číselník považoval za zelený. Inu, podle Eltonu, pokud to Elton je, je antracitový. Taktéž nechat ručkou zakrytý napiš Diplomat, je čin hodný génia. Toho známého, co to fotil, srdečně pozdravuj 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Bert napsal:

Ta fotka je peklo. Přiznám se, že jsem číselník považoval za zelený. Inu, podle Eltonu, pokud to Elton je, je antracitový. Taktéž nechat ručkou zakrytý napiš Diplomat, je čin hodný génia. Toho známého, co to fotil, srdečně pozdravuj 🙂

Fotila to jeho žena, poprosil jsem ji, jestli mi nepošle další fotky, tak uvidíme. To hrubé zpracování, jsem myslel i na ty Diplomaty z Eltonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Já myslel spíš něco jako, že když přeplaval La Manche, tak měl na ruce PRIM Sport s bílou lunetou. Ale podle fotek to spíš vypadá, že měl ty s černou lunetou. Takže bych osobně radši zůstal u IGEN. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumím tomu dobře, že budu-li nabízet Igeny s černým cifrem a bílou lunetou a připíšu k tomu La Manche, můžu zdvojnásobit cenu nebo je v tom nějaký jiný fígl...?  🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...