Přejít na obsah

Seiko MARINEMASTER


rafficek

Doporučené příspěvky

 

Zmiziku fakt jo, tak to jsem s nima nejak min mlatil nebo nevim. Nicmene trvam na tom, ze lepsi nez barvenej hlinik:)

Tak to ja bych byl mnohem radsi, kdyby byla z barvenyho hliniku, nejlip s vymenitelnou vlozkou. Pak by to mozna nemuselo stat 11 litru a nemel bys tu lunetu vodrbanou vod manzety kosile/ bundy. Jak ty hodinky miluju, tak ten matros na lunete mi fakt vadi.

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dr.sphinx: ale né. Já jsem rád, že jsem je zkusil. Strojek je fakt pecka a mohl jsem podle něj štelovat solární rádiem řízené géčka. Stejně jako pouzdro, tomu není co vytknout. Jen jsem si prostě naivně myslel, že oproti MM to bude úplně jiný sport a to prakticky ve všech směrech a v tomto nebylo moje očekávání naplněno. Spona je fakt špatná, ačkoliv přiznávám že funkční, to mi prostě nikdo nevymluví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, jenze na MM600, stejne jako na MM1000, to je z neceho uplne jinyho.

jj, luneta u MM600 je jiná, ale co to je za matroš ta vložka...

Upraveno uživatelem p3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tříkilům škodí, že je ta "vložka" lunety mírně vystouplá a tudíž jde všechno přes ni. Jestli se nepletu tak Emperory ji maj v úrovni kovu a i šestikila ji maj trošku víc zapuštěnou....podobnej problém jako tříkila maj právě i GS divery

 

PS- na případu mm300 je každopádně nejvíc vidět, jak každej nahlížíme na hodinky úplně z jinýho úhlu....někdo na to jde holt přes hlavu, jinej přes srdce

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dr.sphinx: ale né. Já jsem rád, že jsem je zkusil. Strojek je fakt pecka a mohl jsem podle něj štelovat solární rádiem řízené géčka. Stejně jako pouzdro, tomu není co vytknout. Jen jsem si prostě naivně myslel, že oproti MM to bude úplně jiný sport a to prakticky ve všech směrech a v tomto nebylo moje očekávání naplněno. Spona je fakt špatná, ačkoliv přiznávám že funkční, to mi prostě nikdo nevymluví.

 

preco by ti to niekto vymlouval, je to tak. spona by bola prva vec, co by som na tych hodinkach vymenil. na rozdiel od vyrobcu, ktory to vyriesil uplne po svojom - zmenil logo a zdvihol cenu :)

 

k lunete - ja ich nosim denne a fakt tie hodinky nesetrim, a luneta vyzera luxusne. to s MM300 nejde vobec porovnavat. ta sice tiez vyzerala relativne ok aj po tazkom obuchavani, ale to len preto, ze tie vsetky skrabance tam tak nejako zanikli. na GS lunete ale ziadne nepribudaju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je koupil a luneta už něco pamatovala a z toho jsem vyvodil, že to bude podobné. Nutno podotknout, že jim ty škrábance tak nějak sluší a nějak mě neurážely na rozdíl od té spony. Mimochodem, když je spona "zacvaknutá" v nezajištěném stavu máte na svých kusech taky vůli, když ťukáte prstem do spony?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem to a pokud ji nemám zajištěnou tak je volnější, ale nevidím v tom žádný problém. Články dávají tahu taky volnost,

A to, že je to dražší GS spona, výrobce řeší jenom jiným logem na sponě, je celkem úsměvné. Ale třeba je v ní skrytý nějaký tajný odkaz... Na té sponě už mohli dávno zapracovat, inspirace je dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luneta: dlouho jsem měl za to, že ji mám u 029 takřka nedotčenou. Když jsem to pak ale srovnal s těmi méně nošenými 031, docela jsem se divil - ale nic hroznýho.

 

GS někde tvrdilo, že keramickou lunetu nechce mj. i proto, aby byla cenově dostupná náhradní - což mi připomíná, že se už na to chci léta zeptat, to bude legrace. 

 

Spona: možná je to funkční, ale je trochu trapný, navíc je kvůli tomu překapotování dost tlustá. Viklání trochu jo, ale nic to není ve srovnání s původní:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/109639-drsphinx-krátká-těžká-nemoc/?p=2094214

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...