Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Evidentně Sára Max od Jelínka ale není za 5-6 tisíc.

Tittus to četl pozorně. 10 a více tisíc za jednu matraci nedám z principu. To je jak s dioptrickými brýlemi, pane XY, tyhle titanové od Tag Heuer vám sedí jako jediné. S matracemi je to stejné, mantra prodejců je " přeci nebudete šetřit na svém zdraví"?

No nic, budu se muset porozhlédnout v Polsku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar magori, sedim na pifku a kamaraduv kolega se vratil z Norska a rika, ze pri kazdem tankovani paliva mu zablokovali castku na platebni karte v hodnote 4000,- kc. Ja letos nebyl, ac sem tam byl mnohokrat, toto sem nikdy nezazil a moc se mi tomu nechce verit. Nemate nekdo aktualni info? Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zdar magori, sedim na pifku a kamaraduv kolega se vratil z Norska a rika, ze pri kazdem tankovani paliva mu zablokovali castku na platebni karte v hodnote 4000,- kc. Ja letos nebyl, ac sem tam byl mnohokrat, toto sem nikdy nezazil a moc se mi tomu nechce verit. Nemate nekdo aktualni info? Diky za odpoved.

A netankoval nahodou na samoobsluznej pumpe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nějaká rada jak zastavit ten rotační ocelový kartáč co mi rampluje v krku ?  Zázvor fakt ne, po něm to snad bylo jetě horší......

Na látku tvaroh, na něj cibuli a na krk, zavázat, šálu, folii, pořádně zapařit. Fakt to maká....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaká rada jak zastavit ten rotační ocelový kartáč co mi rampluje v krku ?  Zázvor fakt ne, po něm to snad bylo jetě horší......

Priessnitz je fajn, já ještě cumlám hřebíček (to koření) a teda i zázvorový čaj. Hřebíček je velmi silné antiseptikum viz tady, funguje skvěle. 

Hlavní složkou hřebíčkové silice je fenolická sloučenina eugenol, který má lokálně-anestetické a antiseptické účinky, používá se často v zubním lékařství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky cumlam hrebicek, uz druhy rok, i preventivne, a docela mi to zachutnalo. A zvenku ten pryznitsuv zabal.

 

Slusny lecebny caj je povarit zazvor s hrebickem, pak dosypat skorici a tymian, dolit citron, dat med a hlavne slusnou porci rumu, a je to. Vyborny i chutove, vhodny i do termosky kdyz jdete nekam v zime ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...