Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

Jasny, tohle reseni je fakt desny i pro ridice osobaku, natoz pro vas.

Ale koordinator cyklostezek magistratu to vidi jinak. Uz jsem mu to i rekl a pritele sem si z neho neudelal ( stezoval si na me u starosty ). Sorry, vic ti rict neumim.

v pohodě .... téma cyklista X jakékoli vozidlo je téma na 200 stránek ...... já sám za sebe musím říct, že tak jeden z deseti si uvědomí, že svojí jízdou zdržuje dalších sto lidí a někam na chvilku uhne ..... takže u mňě je automaticky většina cyklistů v mých očích blboun, kterej si jede za svým cílem bez ohledu na okolí ..... někdy si říkám jestli má ten blboun řidičák, tak si musí uvědomit, že jede jako blb, ale obávám se, že jakmile si nazujou ty tretry, tak se z nich stává zvěř .... ale tak dá se s tím žít a za chvilku bude zima, tak se nebudou rojit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá jako by dnes řidiči pažoutů měli svůj den. Jsem dnes cestou do práce narazil na jednoho taky frustrovanyho, že jsem si na něj musel zanadávat hned několikrát, ale kola měl teda na střeše....tak vlastně nevím, jestli to bylo tím autem nebo tím, že to byl taky cyklokikot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

sem mu nadaval, tak mne nadaval taky.

to je normální postup .... já sem včéra říkal řidiči od Geis co mňe zablokoval v zastávce

 

. chodil si vole do autoškoly ?

.. dělal něco s hlavou ve smyslu eh.. eh .. ne 

... tak mu říkám "kup si knihu autoškola pro začátečníky aby ses dozvěděl co máš dělat když vyjíždí autobus ze zastávky"

.... tak jako pokynul, že mi rozumí a pustil mňě

..... když sem vodjížděl, tak sem mu jako hrdina ještě řek "debile"

....... noa to je všechno 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je iba jedna vec ktoru pri soferovani neznasam viac nez cyklistu na ceste a to su dvaja cyklisti vedla seba. Pokial je to babka co si to frci da Kauflandu alebo typek do hospy, tak mam pre to pochopenie, ale do nepricetna ma seru taki, co maju vybavu jak Sagan a vydavaju sa "trenovat" v piatok na fajront ked su cesty okolo Prahy na prasknutie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakoze Kuncaku mas neco spolecnyho s upravama silnic a znacenim? Ja bych 1 pelmel dotaz mel. Proc doslo ke zuzeni vrsovicky? Driv byly 2 pruhy v jednom smeru.dnes jenom 1. Zacpy jsou tam furt od krizovatky ke krizovatce a zazil jsem tam situaci.kdy se snazila projet sanitka. Tech 30 aut pred ni nemelo kam uhnout. Tramvajovej travnatej pas u obou krizovatek zakoncuje taxisuv prikop.takze ani tudy projet nemohla. To je vo zivot tohle reseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakoze Kuncaku mas neco spolecnyho s upravama silnic a znacenim? Ja bych 1 pelmel dotaz mel. Proc doslo ke zuzeni vrsovicky? Driv byly 2 pruhy v jednom smeru.dnes jenom 1. Zacpy jsou tam furt od krizovatky ke krizovatce a zazil jsem tam situaci.kdy se snazila projet sanitka. Tech 30 aut pred ni nemelo kam uhnout. Tramvajovej travnatej pas u obou krizovatek zakoncuje taxisuv prikop.takze ani tudy projet nemohlhttp://www.otetovani.cz/motivy/994.jpga. To je vo zivot tohle reseni.

Bod 1- zklidneni dopravy se tomu rika. Snaha vytlacit dopravu na okruh a udelat Vrsovickou privetivou bydlicim lidem. Vic se neptej, o zacpach vim, cumim na ne z kanclu kazdej den.

Bod 2- tram pas - snizeni hluku z projizdejicich tramvaji. Pozadavek zelenych. Z pohledu sanitek nedomysleno.

Nove opatreni z tehle lokality - cca od pulky zari bude zrizen bus pruh v ul. U Slavie nahoru na Bohdalec, to se teprve smichy neudrzim :-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jel na kole po Parizi... Ok, v pruhu pro autobusy sou i cyklisti, to ze bus zastavi na zastávce a ja ho muzu objet (vyjet mezi bus a auto) dobre, sem pochopil, pak sem pobral ze v tom pruhu jezdi i taxiky, dodnes nechapu proc, pak nekteri skutry/cyklo vjeli naferovku na cervenou, zastavili krizovatku, vzajemne na sebe neco zahalekali a jeli dal... Ty voe ja byl posranej, kdy me kdo sestreli az se nepodiva do zrcatka, a borec si vjede do krizovatky a zastavi dodavku, ktera by ho zhrnula jak nic... Ja bych na to nemel nervy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jel na kole po Parizi... Ok, v pruhu pro autobusy sou i cyklisti, to ze bus zastavi na zastávce a ja ho muzu objet (vyjet mezi bus a auto) dobre, sem pochopil, pak sem pobral ze v tom pruhu jezdi i taxiky, dodnes nechapu proc, pak nekteri skutry/cyklo vjeli naferovku na cervenou, zastavili krizovatku, vzajemne na sebe neco zahalekali a jeli dal... Ty voe ja byl posranej, kdy me kdo sestreli az se nepodiva do zrcatka, a borec si vjede do krizovatky a zastavi dodavku, ktera by ho zhrnula jak nic... Ja bych na to nemel nervy

Tak priste zkus vic vychod- treba Bukurest, Tiranu, Plovdiv a tam neco zazijes :-) ( a nebo jeste vic Teheran,..... )- vse osobni zkusenost v aute. Ze zacatku jsem byl vypleskanej a pak si zvyknes :-), kazdej muze vjet vsude, proste zadnej stres :-))/

Nejsem zadnej velkej znalec Parize, byl jsem tam 3x, ale co jsem se bavil s lidma co tam jezdej kazdej rok aspon 2-3x, tak drodne tukance tam nikdo neresi a cyklisti jsou tam dost hbiti a predvidavy :-)).

Jo a v praci jsem mel na ruce rlx, priznavam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Bod 1- zklidneni dopravy se tomu rika. Snaha vytlacit dopravu na okruh a udelat Vrsovickou privetivou bydlicim lidem. Vic se neptej, o zacpach vim, cumim na ne z kanclu kazdej den.

Bod 2- tram pas - snizeni hluku z projizdejicich tramvaji. Pozadavek zelenych. Z pohledu sanitek nedomysleno.

Nove opatreni z tehle lokality - cca od pulky zari bude zrizen bus pruh v ul. U Slavie nahoru na Bohdalec, to se teprve smichy neudrzim :-(.

to je dobre, ale mozna by stacilo a bylo levnejsi kdyby nahore na kopci nekdo seridil semafor aby projelo vice nez deset aut .... vono do toho kopce se ty trivalce rozjizdej pomalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je dobre, ale mozna by stacilo a bylo levnejsi kdyby nahore na kopci nekdo seridil semafor aby projelo vice nez deset aut .... vono do toho kopce se ty trivalce rozjizdej pomalu.

Tohle mě též napadlo a tak cituji z odpovědi magistrátu na můj dotaz ohledně tohodle výmyslu ( vím o tom bus pruhu cca 3 měsíce, jen nebyl znám termín )- "světelná signalizace je seřízena dle moderních požadavků propustnosti křižovatek v moderních velkoměstech, mezi které se Praha hrdě hlásí. Je seřizována s ohledem a preferencí chodců, nikoli motorových vozidel. Je nám líto, ale interval měnit nebudeme".

Zatím to tedy má být zkušební provoz, kdy se bude vyhodnocovat zpoždění, které máte teď a které by mohlo nastat s bus pruhem ( ten stejně bude končit cca 50-100m před světelnou křižovatkou, protože z druhého pruhu se odbočuje ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...