Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Gustave, celá ta soutěž spočívá v tom, že přijde panáček, koukne kolik a za co platíš, podívá se do tabulek, kolik ti může nabídnout on a když tam najde nižší cenu, tak "jsi vyhrál" a můžeš se s ním bavit o tom, že přejdeš k jeho zaměstnavateli... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě...ze v tomhle je podvodniku 3 prdele. Ale zase jeden známej do toho šel...a teď na energii docela ušetří. Taky se přihlásil do energetické soutěže a pak změnil distributora. Tak nevím. Asi

Hlavní je otázka co je to za "soutěž". Pokud by se jednalo o aukci energií, proč ne, ušetřit můžeš, akorát třeba mne se výraznější sleva nepovedla, protože v aukci zvítězil dodavatel, u kterého již mám všechny nemovitosti dávno převedené. I tak mi ale nastavil ještě o trochu lepší cenu. Jen mi ta aukce potvrdila, že jsem v minulosti vybral dobře :)

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že by to mělo být na stejný princip. Právě nevím, zda tomu důvěřovat. Třeba ohledně pov na auto jsem díky epojisteni taky dost ušetřil. Taky dokážou vybrat nejvýhodnější nabídku. Jestli tohle funguje stejně. Mám strach, abych nepodepsal a pak šup cena hore a budu v řiti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že by to mělo být na stejný princip. Právě nevím, zda tomu důvěřovat. Třeba ohledně pov na auto jsem díky epojisteni taky dost ušetřil. Taky dokážou vybrat nejvýhodnější nabídku. Jestli tohle funguje stejně. Mám strach, abych nepodepsal a pak šup cena hore a budu v řiti :D

Ty smlouvy jsou v naprosté většině termínované, kdy garantují to, co vysoutěžily. Nicméně pokud po vypršení doby výrazně změní podmínky směrem nahoru, pak není důvod, aby si neodešel někam jinam. Zabere Ti to akorát několik podpisů, ostatní si firmy vyřídí mezi sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

longu, proč ze sebe pořád děláš hlupáka ? ...... odkaž mně prosím tam kde píšu, že má autobus absolutní přednost .... děkuji

 

na zbytek ti odpověděl zbuddy

Ne ne já hlupák jsem .

Psal jsi přednost a přednost je Z MÉHO POHLEDU jen jedna.

Tak, že autobus má přednost, ale vlastně jak kdy. Tomu rozumím, Záleží na posouzení toho kdo ho mám pustit. Vždyť je to nešťastně napsané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Ne ne já hlupák jsem .

Psal jsi přednost a přednost je Z MÉHO POHLEDU jen jedna.

Tak, že autobus má přednost, ale vlastně jak kdy. Tomu rozumím, Záleží na posouzení toho kdo ho mám pustit. Vždyť je to nešťastně napsané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Superb 2017 systém Amundsen s priplatkovym Canton Sound Systém: znáte někoho, kdo ví jak na škodovácké diagnostice přepnout hlavní jednotku do pasivního režimu, aby to umožnilo provoz s externím zesilovačem? Můj servisak to prý uměl u Sup.II, ale na školení S.III evidentně chrapal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...