Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Gut, černá tedy. Díkes!

Co ty boty, kam pro ně?

V Hudy boty asi nezaplatíš, mrkni do Sportisima na Adidasky nebo Columbie, oboje drží a jsou pohodlné na krátké vzdálenosti.

 

https://www.sportisimo.cz/vysoke-trekove-boty/#pohlavi[]=panske&znacka[]=8&znacka[]=30

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak. Se v nich někde rozmáznu, hned budu vědět, kerá bije :D

 

Teď vážně. Potřebuju jen ten základ, což jsou kalhoty a bunda. Batoh už je na cestě. Zbytek něco doma je a první výlet/dva ukážou, kterym směrem se ubírat. Zas neplánujem žádnej boot camp, s 3-měsíční cácorou v nosítku fakt jen tak na pohodu :)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak. Se v nich někde rozmáznu, hned budu vědět, kerá bije :D

Teď vážně. Potřebuju jen ten základ, což jsou kalhoty a bunda. Batoh už je na cestě. Zbytek něco doma je a první výlet/dva ukážou, kterym směrem se ubírat. Zas neplánujem žádnej boot camp, s 3-měsíční cácorou v nosítku fakt jen tak na pohodu :)

Maxeli, my chapem, ale fakt si davej bacha, co vyberes - kalhoty i bunda. Ono je super, ze ti to v krame sedi, ale pak v lese zjistis, ze ti sev v kalhotech miri presne tam kam nema a nositko sedi presne na blbe usitem ohybu bundy a po kilaku budes nastvanej jak nikdy ( treba to je ma zkusenost s bundou od alpine pro ), taky jsem treba sandaly od adidasu hodil ve Fagarasi po 3 km ze skalniho ohybu.

Ale nechci te strasit, da se vybrat v klidu slusne veci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumim co myslíš.

 

Bunda se mi docela zamlouvá ta, co postoval na předchozí straně geometr. O víkendu sjedu na Harfu kde maj shop:

https://www.huskycz.cz/natel-m-antracit-l

 

Kalhoty bude větší vořech. Tam, kde bundě ledacos ještě odpustim, kalhoty musí sedět nez kompromisů. Jinak budu nasranej za kilák-dva, jak píšeš. Což je blbý, bo sem malej a tlustej, což nejni nejlepší kombiné při kupování hadrů. Uvidíme :)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bunda vypadá pěkně. Kalhoty jak píšeš, že moc moknout s prckem asi nebudeš bych volil softshell. Pohodlnějšího asi nic není, neprofoukne, je voděodpudivý a cenově dostupný. Třeba v Hudy super cena za Millet, už trochu serióznější značka...má oblíbená, ale už záleží co ti sedne.

 

https://www.hudy.cz/kalhoty_panske/?start=0&limit=15&order=cena&od=asc&fi[77]=32

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Materiál horší než softshell, ale když ti budou, proč ne. Ale pokud jak píšeš jsi tlustý prcek jako já, tak ti garantuji že ti nebudou, protože většinu z Mammut kolekce kalhot zkouším každý rok a ještě jsem nenašel ty správné :-) Boty jsem zmiňoval proto, že do přírody jsem zastáncem bot vysokých s voděodolnou membránou, ale je to tak trochu můj stresík protože vyvrknutých kotníků jsem viděl vcelku dost. Prcka na zádech budeš mít čím dál těžšího, a smůla je blbec. Teď si představ, že vyvrkly kotník je vcelku banalita, ale málokdo se hne z místa....a s prckem někde v lese je to docela blbá situace :-) Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Well. Prostorově výraznější vyšší liliput. Tak asi :)

Musim to každopádně zkusit.

 

Boty jasný. Jenže já nemam kotníkový ani na zimu. Nemam je rád od dětství, kdy mi byly nucený. Každopádně kdybys viděl, v čem sem absolvoval poslední trek, to ty Scarpy sou zlatý :D

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mammuty ani nezkoušej, ztráta času :-) Jinak když je někdo od dětství zvyklý, tak je blbost ho předělávat, zkus něco z pevnější patou, třeba Salewa má dobrý systém, ale cena je jinde... Navíc ta bota, i přes to, že ji mám nejradši, moc nevydrží.

post-364-0-83875400-1536609759_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw, proč ty Scarpa Mojito shue ne-e?

Mojita jsou super mětský boty. Podrážka drží výborně a neklouže. Ale do terénu jsou opravdu lepší kotníkový boty. Blbě šlápneš a výron je na cestě. Pokud bys trval nízkejch, tak ber od Scarpy Zen. Msjí mnohem tvrdší podrážku, takže při delších cestách nenamáháš tolik klenbu. Osobní zkušenost, mám oboje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela levny pohorky dela treba Adidas. Neni to outodoor znacka, ale docela se daly a nebyly drahy. Jak jsou ty jejich kecky celkem drahy, tak ty pohory vychazely kupodivu cenove slusne.

 

Od Alpine Pro jsem mel troje boty a vsechny se mi docela brzo rozpadly. Ta znacka je taky takovej semi-outdoor do mesta, max. na lyze.

 

Taky nedoporucuju nic s podrazkou Vibram. Vetsinou hodne klouze a nic nevydrzi, klidne po case upadne. Uz jsem odepsal takhle dvoje lepsi pohory, Lowe a La Sportiva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...