Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil
Od sesti UTC v CSA APC na A/P LKPR, jen aby vydrzelo W/X ... :D

Tak jsem zabruslil i do tohoto vlákna a nemohu se zbavit dojmu, že jen málo členů Chronomagu si dovede přeložit tvůj příspěvek! :D

Já bych radši do VTBD (ICAO) a dále do PYX (IATA), snad se v únoru dostanu. O W/X bych se nebál a UTC mě nebude zajímat, vy si tady na A/P dělejte co chcete.:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
... pocasi VTBD - 2200Z 00000KT 9000 FEW025 BKN120 BKN300 25/20 Q1013 ... :D

Ty už jsi zase v práci? Už abych tam byl! Ještě jsem to nové neviděl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Božkovský rum z mrazáku. Přikusuji k němu čokoládového Mikuláše a vše zapíjím kapučínem. Je to božská harmonie :)

Toť vskutku skvělá energetická bomba. :)

:D Už nemám co ztratit :D Ale i tak jsem se přesunul k racionální výživě. Zrovna v tuto chvíli hruškovice s trochou šťávy z hruškového kompotu (doporučuji speciální várku bez hřebíčku, jen cukr a hrušky) a pochopitelně kousek kompotované hrušky. Je to dost záludné, našinec má odhad v surové kořalce, ale tohle se pije nebezpečně snadno. Už jsem na tom párkrát ulítnul.

Ještě: píšeš: "Božkovský rum z mrazáku...", několikrát jsem slyšel, že mražením se lihovina "strhá", lihu to jistě neškodí :), ale aromatickým a chuťovým složkám určitě. U toho rumu je to fuk, ale někdo na mražák dává pravidelně třeba šlivovicu, a té to, myslím, škodí. Teda pokud je dobrá. jinak je to taky fuk. :) Co Ty na to a všichni znalci, pijáci a tak, vůbec ?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lapis: do mrazáku dávám jenom tuzemák nebo vodku, nemrazím, ale přibližuji k nulové teplotě. Náš rum můžu jenom v tepelných úpravách, tam je nenahraditelný a nebo naopak podchlazený, "vlažný" mě natahuje. O vodce nemá smysl diskutovat, zde je to jasné. Pálenku mám ve sklepě, lehce ji chladím pouze ojediněle v horkém létě v lednici. Máš pravdu, podchlazená skutečně přichází o aroma i chuť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatujete ještě někdo na Vizognak? To bylo docela dobré pití za milou cenu. Dělá se ještě? Nejmíň deset let jset ho už neviděl.

Nikdy jsem ho neměl, ale dělá se.

http://www.rjelinek.cz/produkty.php?produk...dy+speci%C3%A1l

Za "komárů" a v časech Československa (a asi i teď ) byl spolu s Karpatskou Brandy Špeciál nejlepší tuzemskou pravou brandy. Ale jsou patrně dobarvovány, takže žádné čisté pití.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O vodce nemá smysl diskutovat, zde je to jasné.

kvalitni vodku ze sssr neni treba chladit... vodce neholduju, ale znama pravidelne vozi z ruska zasoby a je fakt ze s tim co se u nas prodava se to neda srovnat... ani se nedivim ze tam toho tolik vypijou... na zdarovje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toť vskutku skvělá energetická bomba. :)

:D Už nemám co ztratit :D Ale i tak jsem se přesunul k racionální výživě. Zrovna v tuto chvíli hruškovice s trochou šťávy z hruškového kompotu (doporučuji speciální várku bez hřebíčku, jen cukr a hrušky) a pochopitelně kousek kompotované hrušky. Je to dost záludné, našinec má odhad v surové kořalce, ale tohle se pije nebezpečně snadno. Už jsem na tom párkrát ulítnul.

Ještě: píšeš: "Božkovský rum z mrazáku...", několikrát jsem slyšel, že mražením se lihovina "strhá", lihu to jistě neškodí :), ale aromatickým a chuťovým složkám určitě. U toho rumu je to fuk, ale někdo na mražák dává pravidelně třeba šlivovicu, a té to, myslím, škodí. Teda pokud je dobrá. jinak je to taky fuk. :) Co Ty na to a všichni znalci, pijáci a tak, vůbec ?:)

Já jsem dal slivku starou tak 10 let na delší dobu do mražáku a byla super a taky byla dost taková vláčná, trošku jako olej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...