Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Členů - 3.726 (25.8.08, 23:09); aktivních příspěvků - 27 = 0,72463768115942028985507246376812 %

To není tak moc.

Nechceš mi namlouvat, že statistika je exaktní věda s objektivnim výkladem?!? :D Pak si z toho teda musíš odečíst ještě těch dalších cca 3.500 lidí, který sem napsali jeden, dva příspěvky a nebo taky žádnej ... B)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechceš mi namlouvat, že statistika je exaktní věda s objektivnim výkladem?!? :D Pak si z toho teda musíš odečíst ještě těch dalších cca 3.500 lidí, který sem napsali jeden, dva příspěvky a nebo taky žádnej ... B)

 

"Když se to hodí, pomůžeš si jakýmkoliv číslem."

Pseudocitace ČSÚ. Tak to prostě chodí! :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Alkoholického nic, jsem nucený abstinent, denně jím 30 tablet a malá kuriozitka, od té doby co jsem nemocný jich bylo 219000, za doplatky na léky bych si koupil velice zajímavé hodinky. Takže k věci, při zkoumání chronomagu jako tradičně popíjím kávu v libovolném množství, mé oblíbené limonády CANADA Dry, dr.Pepper nebo Red Bull a k tomu hulím jako prase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alkoholického nic, jsem nucený abstinent, denně jím 30 tablet a malá kuriozitka, od té doby co jsem nemocný jich bylo 219000, za doplatky na léky bych si koupil velice zajímavé hodinky. Takže k věci, při zkoumání chronomagu jako tradičně popíjím kávu v libovolném množství, mé oblíbené limonády CANADA Dry, dr.Pepper nebo Red Bull a k tomu hulím jako prase.

No dobře, ale co hulíš jako prase ? Já například hulím jako prase Camelky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja taky hulim jako prase a taky Camel - uz od svych 15 let....ale prijdou mi cim dal horsi (mozna je to jen tim, ze mam cim dal vice prohuleny kotel). Jinak vecer jsem mel lahvinku Medoc a chutnala mi tak ze jsem nacnul i druhou (a skoro ji dopil). Ted si davam kafe a kolu Zero :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...