Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Já si přivezl z vánočního Karl-Marx-stadu dobrotu jménem Dimple - je to jedinná whisky co piju, ale to jen když si koupím nějaký dobrý doutník.....ovšem co je pro mě top, je pití s netopýrem :wine:

Karl-Marx-Stadt ešte existuje? Veď to mali po páde múru premenovať znovu na Chemnitz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rum taky můžu .... teď jsem objevil kouzlo kapitána Morgana,ale potřeboval bych mít jeden den volno :)

pozor na nej na kapitana jednoho...jednou se napijes a uz se ho nezbavis :whistle: ...... jinak pridej trochu Coca-coly, platek limetky a muzes ho pit celej den :wine:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíce si vychutnám českou klasiku - pivíčko, a protože jsem z Ostravska tak nejčastěji Ostravar. Více mi ovšem chutná Radegast. No a z tvrdších lihovin to bude nejspíš vodka. Na whisky si moc nepotrpím. Když už to musí být whisky, tak nějaká z Irska ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nákup v Livignu:) Celkem tedy 6 lidí a většina se toho rozdá, ale vypadá to slušně ne?

Na ty rumy se ale těším jak malej:)

Koukám, že místo lyžařské dovolené jsme vybrali dobře :) Jedeme 7. března právě do Livigna. Jsem zvědav na tamní ceny alkoholu, když to je ta slavná bezcelní zóna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že místo lyžařské dovolené jsme vybrali dobře :) Jedeme 7. března právě do Livigna. Jsem zvědav na tamní ceny alkoholu, když to je ta slavná bezcelní zóna.

 

Ceny alkoholu jsou většinou opravdu neuvěřitelné! Až je líto to tam nechat. Nejlepší ceny jsou u whisky, cognacu, vodky. Čím víc stojí, tím víc se ušetří, jen se bohužel jede přes švýcarsko a to je docela adrenalin :hang: Naproti tomu víno, grapa a italské produkty jsou za skoro stejné peníze jako jinde v IT.

Naprosto k neuvěření je 1L 7x metaxa za 8,50e...........

A nafta za 0,83 také potěší!

 

Jinak tento týden pořád jasno a skoro bez lidí :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...