Přejít na obsah

Chilli


Doporučené příspěvky

Dnes jsem musel vyhlásit záchrannou akci na chilli - po ranním mrazíku jsem musel všechny venkovní orvat, vytřídit, namrzlé vyhodit a začít zpracovávat /2 košíky/. Ve folijáku jsem ostřihal namrzlé větve /kolem folie/, nezralé plody z nich taky zpracovávám. Docela mně překvapilo Jalapeňo, které se mi do záhonu nějak připletlo - mrazík se ho ani nedotkl, sklidil jsem asi 1/2 košíčku krásných plodů v různém stupni zralosti /pálí taky jako býk/ :-). Ostatní je OK, zakryl jsem to folií proti chladu. Zůstávají tam ty nejsilměnší, až na pár špiček větví jim nic není. Tak uvidim zítra. Jo, úskokem se mi povedlo přimět manželku k ochutnání Nagy Viper - ani jsem nevěděl, že zná taková ošklivá slova :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On na pálivost má taky vliv chlad - když je máš na kytce a projdou ochlazním, tak tím stresem se kapsaicin někam ztratí, ale po čase se vrátí. Já jsem měl omylem 4 kytky a ty pálí tak ďábelsky, že se skoro nedají pozřít /nebo se mi to pokřížilo, ale tvar i masitost odpovídá/. Já jsem část odpoledne věnoval vaření omáčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem mlýnek na chili (nevím, jak to řešíte Vy, teda..)

A našel a koupil tohle - a funguje to parádně, kromě toho, že to hezky vypadá. Doporučuju. 

Klíčová slova Chili mlýnek peppe adhoc.

Já to koupil v Datartu, ještě jich tam pár maj..

V ceně byl pytlíček nějakejch srandovních skoro nepálivejch papriček, takže jsem tam rovnou naházel gandalfovo atomovky :-)

 

post-322-0-65302100-1444244079_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...